Service Hotline
0519-81230981
Новини

Категорія продукту

Що таке Графен матеріалу

Графен є найтоншим і найпотужнішим матеріал, знайшов до сих пір. Тонкі, оскільки Графен складається з атомів вуглецю двовимірних кристалів, товщина тільки один атом. Хоча тонкий до крайності, але дуже щільна, навіть найменшого атомної розмір гелію не може проникнути його.

Що таке Графен? Графен — соти площинні фільм утворена sp2 гібридизації атомів вуглецю. Це Квазідвовимірні матеріалу товщиною лише один атомно-шарове, тому вона також називається одноатомного шар графіту. Його товщину є близько 0.335nm, відповідно до різних способів виробництва там різні злети і падіння, як правило, у вертикальному напрямку висота про 1nm, Горизонтальна ширина про 10nm на 25nm, на додаток до всіх вуглецю кристала ( Zero мірному fullerenes, Одновимірна Вуглецеві нанотрубки, тривимірних графіту).

Задовго до того, як фізик в теорії передбачити, Квазідвовимірні кристал, сама термодинамічних природи нестабільності, при кімнатній температурі буде швидко розкладають або згорнувшись, тому він не може існувати поодинці.

До 2004 року британському університеті Манчестера фізик Андрій дорогоцінний камінь і Костянтина Luofu Ново Шуо з мікро механічні зачистки метод успішно відокремлені від Графен графіту, підтвердив, що він може існувати самостійно, для Графен дослідження почав бути активними, два також виграв 2010 Нобелівської премії з фізики.

Найбільш перспективним застосування Графен є заміна кремнію, роблячи ультра-мініатюрна транзисторів для виробництва майбутніх суперкомп'ютерів. З Графен замість кремнію процесор комп'ютера буде працювати сотні разів швидше.

Крім того, Графен майже повністю прозорим, тільки поглинати 2,3% світла. З іншого боку, це дуже щільна, навіть найменший газові молекули (гелій) не може проникнути. Ці особливості роблять його ідеальним для використання в якості прозорих електронних продукту, наприклад, прозорим тачскрін, комплекти панелі і сонячні панелі.

Як новий тип наноматеріали з найсильніших, найсильніших і найбільш струмопровідного провідність, Графен відомий як "Чорне золото" і "Король нових матеріалів", вчені навіть передбачити, що буде Графен "повністю змінити 21 століття", ймовірно, щоб піти на радикальні глобальні підривної нових технологій і нових промислової революції.


Розслідування
Send
Категорія продукту
Зв'язатися з нами
Адреса: Завод 8, 9 захід Тай озеро Avenue, Wujin економічної зони розвитку, велика, провінція Цзянсу, Китай.
Телефон: 0519-81230981
Факс: 0519-81230998
Електронна пошта: sales@thesixthelement.com.cn
До шостого елементом (Велика) матеріали технології Co., ТОВ