Service Hotline
0519-81230981
Новини

Категорія продукту

Топологічний ізолятор змінного типу графена під певними умовами

За даними вебсайту Массачусетського технологічного інституту, школярі вчені виявили, що в деяких екстремальних випадках графен може бути перетворено в унікальну функцію топологічного ізолятора, що передбачає надання нових ідей для виробництва квантових комп'ютерів. Дослідження опубліковано на цьому тижні в журналі Nature.

Дослідники виявили, що графенові пластівці були поміщені в низькотемпературні середовища з міцністю 35 Тесла магнітного поля і на 0,3 градуса Цельсія вище абсолютного нуля. Теплові властивості графена можуть бути змінені, щоб дозволити фільтрувати електрони відповідно до напрямку електронного обертання, який наразі недоступний в будь-якій традиційній електронній системі.

У звичайних умовах графен поводиться як нормальний провідник і на нього наносить напругу, а струм проходить через неї. Але якщо шматок графена розміщений у перпендикулярному до нього магнітному полі, то змінюються властивості графена - струм проходить уздовж країв графенових пластівців, а решта стає ізоляторами. Крім того, струм буде рухатись тільки в одному напрямку відповідно до напрямку магнітного поля. Це явище називається квантовим ефектом Холла.

У новому дослідженні дослідники встановили, що якщо ви додасте сильне магнітне поле до положення графена у вищезгаданому випадку, то властивості графена знову зміняться: електрони як і раніше працюють тільки вздовж граней графа, але напрямок Операція змінюється з односпрямованої на двонаправлену, а конкретний напрямок визначається різними напрямами електронного обертання.

"Ми створили незвичайний спеціальний диригент", - сказав докторський науковий співробітник відділу фізики МІТ. Спільна функція топологічного ізолятора для відокремлення електронів за напрямком електронного обертання. Проте графен не є топологічним ізолятором у звичайному сенсі. Ми маємо такий же ефект у різних матеріальних системах. Що більш важливо, змінюючи магнітне поле, ви також можете в будь-який час напрямку електронного керування, живлення чи не контролювати стан. Це означає, що вони можуть бути зроблені в ланцюгах і транзисторах, які раніше не були досягнуті. "

Ерере, доцент кафедри MIT, заявив, що прогнози щодо цієї характеристики карбюрату були графеном, але ніхто цього не зробив. Дослідження спочатку підтвердило селективність графена для спинів електронів, і вперше було доведено, що графен може контролювати напрям електронної роботи та стан електроенергії чи ні. Експеримент зробив те, що деякі дослідники намагалися досягти протягом десятиліть без успіху, обіцяючи новий спосіб створення квантових комп'ютерів.

Професор фізики в Массачусетському технологічному інституті, який бере участь у дослідженні, стверджує, що дослідження присвячено новому напрямку вивчення топологічних ізоляторів. "Ми не можемо передбачити, що дасть результати, але це розширює наше мислення і дає можливості для виготовлення декількох пристроїв", - сказав він. "

Сказав: "Через необхідність в екстремальних низькотемпературних і сильних магнітних середовищах для досягнення такої потреби нелегко, тому технологія, вироблена квантовим комп'ютером, буде дуже професійним обладнанням, може бути використана спочатку для високопріоритетних обчислень Завдання ". Далі вони будуть перевіряти продуктивність графена при нижчому магнітному полі (1 Тесла) і при більш високих температурах, з метою зменшення порога для технології.


Розслідування
Send
Категорія продукту
Зв'язатися з нами
Адреса: Завод 8, 9 захід Тай озеро Avenue, Wujin економічної зони розвитку, велика, провінція Цзянсу, Китай.
Телефон: 0519-81230981
Факс: 0519-81230998
Електронна пошта: sales@thesixthelement.com.cn
До шостого елементом (Велика) матеріали технології Co., ТОВ