Service Hotline
0519-81230981
Новини

Категорія продукту

Шостого елементом відкриває Європейського офісу, ми говоримо з його новий директор з продажу

Шостого елементом Технологія матеріалів є в Chengzhou, Китай заснована компанія, яка розробляє і виробляє Графен та Графен оксид матеріалів. Компанія нещодавно відкрив відділення продажу в Європі і призначив Бернгард Münzing як директор з продажу.

Бернгард був люб'язно достатньо, щоб брати участь в інтерв'ю з Графен info. Бернгард є промислові інженера з акцентом на хімії, який займав різні посади в продажу, матеріали менеджменту, маркетингу та розвитку бізнесу в великий, а також середній розмір хімічних компаній.

Питання: ми розуміємо, що шостого елементом (T6E) в даний час виробляє Графен пластівці та Графен оксид, 100 тонн/рік заводі в Chengzhou. Є, що правильно? Ви можете розповісти нам що-небудь щодо поточного виробництва заводу?

Ми маємо поточного виробництва, у тому числі пілотних обладнання 110 t / t Графен оксид відповідно 55 / a Графен у винній велика. Завод є сучасним і високо автоматизований.

Питання: яку матеріали робити T6E пропозиції? Які цільові застосунки?

Технологія матеріалів шостого елементом (Велика) пропонує різних сортів Графен оксид, у тому числі води, підставі підвіски, а також різні сорти графен, спеціально призначені для різних застосувань. Також доступні Графен суспензії. В даний час ми концентруємо увагу на покриття, полімерних матеріалів (пластмаси, композити, клітковина), гумові та акумулятори.

П: чи існують будь-яких комерційних виробників/mateirals, які використовують ваш Графен additivies, що ви можете поділитися з нами?

Ми постачаємо комерційних кількостях, щоб покриття, композитний й волоконно-компаній

Питання: T6E також працює над своїм другий завод з виробництва, і це буде мати ємність або 250 т / ЙТИ або 125 т / Графен пластівців. Будь-які оновлення на що нового заводу?

Ми в даний час встановлення другої виробничої лінії, яка принесе наших загальною місткістю до 250 т / Графен оксид відповідно 125 т / на з Графен. Лінії збирається просто прийти на потік.

: Чи T6E буде спрямована на основному матеріал постачальника та не Графен застосунку розробник. Більшість аналітиків думаю, що ринок Графен матеріали залишатиметься малі в найближчі роки. Що таке T6E, думка з цього? Це життєздатний бізнес, тільки для того, щоб забезпечити матеріалів?

Технологія матеріалів шостого елементом (Велика) розробляє програми для Графен пропонують цю конфіденційну ноу-хау для клієнтів під угоди про нерозголошення. Гості нарешті купити наш Графен матеріалу і використовувати в своїх продуктах. Ми переконані, що це підвищить Графен ринку швидше, як багато гості можуть взяти участь. В особливих випадках ми є розвиток контракти з вибраних клієнтів.

-У грудні 2015 T6E запустив новий грунтовка антикорозійним Графен цинку. Це грунтовка тепер доступний комерційно? T6E продовжуватимемо розвиток таких матеріалів, або залишиться фокус на матеріал постачання основних Графен?

Технологія була розроблена і Запатентована технологія матеріалів шостого елементом (Велика). Існує в даний час один Ліцензіата, який використовує цю технологію і пропонує грунтовка на ринок. Як уже вказувалося, ми будемо і далі розвивати додатків і пропонуючи ноу-хау разом з відповідним Графен типу з клієнтами.

Питання: T6E допомагає організаціям розробляти Графен розширеної батареї. Всі оновлення з таких продуктів? Коли ми очікуємо побачити ці акумулятори на ринку? Які ваші погляди на Недавнє оголошення Графен акумулятор з Китаю?

Технологія матеріалів шостого елементом (Велика) має прототипи Графен матеріалу для батарей, в даний час тестується різних клієнтів. Ми очікуємо, що ці гості почне свою продукцію в 2017 році. Маючи в Китаї найбільших акумулятор виробництва промисловості в усьому світі з сильним R & D діяльності ці оголошення не є для нас несподіванкою. Вони є серйозними.

Питання: T6E який недавно почав Європейського офісу. Те, що ви можете розповісти нам що діяльність? Які T6E в планує досягти глобального Графен клієнтів?

Хімічної промисловості в регіоні EMEA знаходиться на передньому нові розробки в матеріалів і наукою життя з великою кількістю прихованих з перемогою. Завданням Європейського офісу шостого елементом, щоб налаштувати ділові стосунки та продажу з цих чемпіонів. Європейського офісу є першим кроком для встановлення всесвітньо продажів і дистриб'юторської мережі протягом найближчих років.

Спасибі, Бернхард, удачі вам і шостого елементом!


Розслідування
Send
Категорія продукту
Зв'язатися з нами
Адреса: Завод 8, 9 захід Тай озеро Avenue, Wujin економічної зони розвитку, велика, провінція Цзянсу, Китай.
Телефон: 0519-81230981
Факс: 0519-81230998
Електронна пошта: sales@thesixthelement.com.cn
До шостого елементом (Велика) матеріали технології Co., ТОВ