Service Hotline
0519-81230981
Новини

Категорія продукту

Шостого елементом плани фінансування 1 млрд юанів побудувати Графен системи

На шостого елементом матеріали технології Co., Ltd, заснована у 2011 році є високотехнологічне підприємство, що спеціалізується в R & D виробництво та реалізація Графен порошку а у своєму технічному розвитку Графен додатків. В жовтні 2014 року, корпорація апробована в національних МСП частка системою переказів Лтд

Шостого елементом є першим публічною компанією, чия Головна бізнес є Графен в Китаї а також єдина компанія з річною потужністю Графен порошок і серцево-судинних Захворювань Графен фільм. Зараз вона має на власністю subcompany Wuxi Графен фільму технології Co., Ltd, які зосереджені на виробництво фільму Графен серцево-судинних Захворювань. Шостого елементом та Графен технології мають більше 50 R & D людей і понад 100 Графен відповідних патентів, надаються у тому числі 34 патентів. В той же час ми найняли експертом всесвітньо відомий Графен Родні с. Руофф як головний експерт.

У 2015 року виручка елемента, шоста 23 млн юанів, збільшення 637% минулого року, це очікується досягнення більш ніж 300% зростання в 2016 на цій основі. Шостого елементом розробила цинк аллил важких антикорозійного покриття з Dow Chemical і сольовий час антикорозійним покриттів може досягати більше 3000 h, далеко за межами традиційної антикорозійного покриття (Національний стандарт сольовий час становить 600 h). В даний час важких антикорозійного покриття широко використовувалися в офшорної вітроенергетики і oceaneering. В той же час продукція компанії Графен також торкнулись PA6, ПЕТ, гуми, EPS та інші поля високоякісний полімер.

Компанія прийматиме шостого елементом як платформу для створення Графен промисловості ланцюга: виберіть підприємствах домінуючою в різних областях, разом співпрацювати для створення Графен екосистеми. За винятком Wuxi Графен фільм технології Co., Ltd компанії також інвестували п'ять компаній, які основні в графені гуми, теплових струмопровідного Графен фільм, Графен нанесення протикорозійного покриття і так далі. У 2020 році обсяг продажів, як очікується, перевищить 1 млрд юанів. Для того, щоб співпрацювати з компанією для створення Стратегічного плану розвитку Графен екосистеми, компанія планує Фінанси-50 мільйонів 1 млрд юанів нещодавно для розробки нових продуктів і сприяння застосування Графен продукції.


Розслідування
Send
Категорія продукту
Зв'язатися з нами
Адреса: Завод 8, 9 захід Тай озеро Avenue, Wujin економічної зони розвитку, велика, провінція Цзянсу, Китай.
Телефон: 0519-81230981
Факс: 0519-81230998
Електронна пошта: sales@thesixthelement.com.cn
До шостого елементом (Велика) матеріали технології Co., ТОВ