Service Hotline
0519-81230981
Новини

Категорія продукту

Практичні продукти графена поділяються на два категорії

По-перше, графеновий матеріал профілю

Зараз світ не є чітким визначенням графену. 2004 Британський університет манчестерських вчених Андрій Хейм і Костянтин Норфолков знайшли моношаровий графен. Вони отримали Нобелівську премію з фізики за відмінну науково-дослідну роботу над графенними матеріалами. Тому початковий графен відноситься лише до одного шару атомів вуглецю з єдиної структури нового матеріалу, це лише один атом вуглецю товщиною двовимірного матеріалу. Однак подальші дослідження показують, що з електричної природи двох, трьох і навіть десяти шарів атомів вуглецю також мають свої особливі фізичні властивості, товщина струму 10 шарів вуглецевих атомів в межах аркуша графітового матеріалу визначається як графен Аргумент поступово визнається вченими. Нещодавно створений Комітет стандартизації Союзу металів у Союзі встановив, що товщина 10 шарів атомів вуглецю в матеріалі належить до графенного діапазону.

Графен є магічним матеріалом, поки додавання трохи в інші матеріали може мати магічний ефект, гідний матеріального сектора "супер матеріалу". Графен не тільки "найтонший, найсильніший", як тепловий провідник, краще, ніж будь-який інший тепловий ефект матеріалу. Використовуючи графен, вчені можуть розробляти цілий ряд нових матеріалів з особливими властивостями. Через його дуже низький опір, міграція електронів надзвичайно швидко, її слід використовувати для розробки більш тонких, швидше провідних чіпів, заміни кремнію. Оскільки графен по суті є прозорим, гарним провідником, він також підходить для створення прозорих сенсорних екранів, світлих пластин та навіть сонячних елементів. Супер конденсатори та мікросхеми - це фокус на світі на вивченні графенового поля, а також майбутнє кульмінації революційного прогресу графена. Застосування графена повинно бути процесом, який простягається від нижнього кінця до високого кінця. Використання низькотехнологічних застосувань електропровідності графена збільшиться протягом останніх двох-трьох років, а використання фотоелектричних елементів та заміни зони чіпсину кремнію займе багато часу. "

По-друге, з графена

Практичні продукти графена поділяються на дві категорії: графенові плівки і графенового порошку. Є багато способів приготування графена в лабораторії (див. Малюнок нижче). Проте спосіб масового виробництва графена в основному двох видів: одне - використання хімічного осадження парів на поверхні металу для вирощування одношарової швидкості дуже висока, велика площа графенового плівкового матеріалу; один природний графіт через фізичний або хімічний Метод подрібнення, утворення графенового порошку. Графеновий порошок виглядає як дуже тонкий чорний порошок. Вітчизняне графенове порошкове і графенове плівки оснащене масою виробничої потужності, очікується, що серія промислових застосувань графена буде широко розгорнута. Як високотехнологічний матеріал, процес виробництва порошків графена, дослідження та розробки, технології та обладнання є дуже важливими, витрати на оплату праці дуже малі. Річна виробнича потужність 50 тонн графенового порошку бізнесу, виробничий процес лише декілька робітників.


Розслідування
Send
Категорія продукту
Зв'язатися з нами
Адреса: Завод 8, 9 захід Тай озеро Avenue, Wujin економічної зони розвитку, велика, провінція Цзянсу, Китай.
Телефон: 0519-81230981
Факс: 0519-81230998
Електронна пошта: sales@thesixthelement.com.cn
До шостого елементом (Велика) матеріали технології Co., ТОВ