Service Hotline
0519-81230981
Новини

Категорія продукту

Нова структура графен, як Губка

За даними британської "незалежної" повідомляється, 8-го квітня, Сполучені Штати Массачусетському технологічному інституті (MIT) вчених, натиснувши і танення Графен аркуш, створити найсвітліші та найбільш твердого матеріалу - на пористих тривимірних Графен структуру, свою форму схожий на Губка, щільність лише 5% заліза, але міцності заліза більш ніж у 10 разів.

Графен вважається найбільш міцний матеріал у вигляді двовимірної, але це було важко для дослідників, щоб перетворити сильна сила двовимірну форму в тривимірному корисні матеріали. В останньому дослідженні Дослідницька група натиснута дрібні шматочки Графен разом із застосуванням температурою і тиском для створення складних і стабільної структури аналогічні коралів і діатомовим організмів. Нова структура називається "спіраль двадцять чотири тетраедр", його площа є дуже великий відносно гучність, але дуже сильний.

"Двовимірного матеріалу Графен є тільки один атом товсті, має унікальний ступінь міцність і електричні властивості, але це занадто тонкий, тому," сказав Маркус Bieer, директор дослідницької групи і директор MIT будівництва і навколишнього середовища Інженерна. Це важко зробити три - мірної матеріалів, але наші останні дослідження зробив, що.

"Геометричної форми графен, природно, що відбуваються під дією температуру і тиск є дуже складним і не можуть бути зроблені традиційним способом". В експерименті дослідники використовували 3D-принтер для створення структури, які розширили тисячі разів і перевірені результати, отримані.

Нове дослідження, нещодавно опубліковані в журналі наука прогресу, показує, що переваги нової структури через цю унікальну структуру, а не самого матеріалу. Це означає, що вчені можуть внести інші матеріали, зробив те ж геометрії отримати той же міцністю легкими матеріалами.

Дослідники вважають, що ж геометрії навіть можуть бути застосовані до великих блоків конструкційних матеріалів. Наприклад, цементу, що робить цей міст може зробити ж пористих геометрії і досягти такого ж рівня міцність при одночасному зниженні ваги. Крім того, оскільки ця фігура заливається крихітних пори, очікується, буде використовуватися для фільтрації води або хімічних речовин.


Розслідування
Send
Категорія продукту
Зв'язатися з нами
Адреса: Завод 8, 9 захід Тай озеро Avenue, Wujin економічної зони розвитку, велика, провінція Цзянсу, Китай.
Телефон: 0519-81230981
Факс: 0519-81230998
Електронна пошта: sales@thesixthelement.com.cn
До шостого елементом (Велика) матеріали технології Co., ТОВ