Service Hotline
0519-81230981
Новини

Категорія продукту

Новий метод може прокидати надпровідність графенів

Міжнародна команда нещодавно опублікувала новий звіт про "пробудження" надпровідності графена, і якщо ця технологія буде зрілою, це значно розширить масштаби застосування цього матеріалу, міжнародна команда, недавно опублікована в британському академічному журналі Nature Newsletter. The

Графен - це двовимірний матеріал, який відділений від графітового матеріалу і складається лише з одного шару атомів вуглецю. Він має тонку, міцну, електропровідну, теплопровідність та інші властивості, чи промисловість має великі надії на нове покоління матеріалів. Вчені завжди вважали, що цей матеріал може мати надпровідність, але не знайшов способу підтвердження.

Дослідники з Кембриджського університету, Англія та інші установи графену та "псевдоімієвого оксиду міді церію" з експериментом успішно "прокидаються" графенової "сплячої" надпровідності. Експерименти показують, що емаль, що виявляється надпровідністю, не зовні, роль "оксиду церію празеодим" є лише як допоміжний матеріал для стимуляції притаманної надпровідності графена.

Надпровідність називається явищем, що певний матеріал повністю зникає за певних умов, а струм тече в матеріалі без втрат, без втрат енергії та тепла. Явище надпровідності в електронній промисловості має широкий спектр перспектив, але відповідні технології від широкомасштабного практичного застосування є багато завдань для подолання.

Графен як надпровідник відкриє багато фантазії. На думку дослідників, "полірований" після графена може бути використаний для виготовлення суперкомп'ютерів і так далі.


Розслідування
Send
Категорія продукту
Зв'язатися з нами
Адреса: Завод 8, 9 захід Тай озеро Avenue, Wujin економічної зони розвитку, велика, провінція Цзянсу, Китай.
Телефон: 0519-81230981
Факс: 0519-81230998
Електронна пошта: sales@thesixthelement.com.cn
До шостого елементом (Велика) матеріали технології Co., ТОВ