Service Hotline
0519-81230981
Новини

Категорія продукту

Новий матеріал Графен розвивається швидко в різних областях

НАНЬНІН, 22 серпня - Графен форум було проведено в Південному Китаї Гуансі чжуанський автономний регіон, який зібрав понад 400 досліджень з різних країн світу, у тому числі 2010 Нобелівської Ціна власник Костянтин Новосьолов.


Графен – матеріал найсильніших та найлегший у світі; один шар Графен є просто 0.335 нанометрів товсті також з високої електричної та теплової провідності, який має широке застосування перспективи в галузі енергетики, біотехнології, водні ресурси, електронних і мережних технологій, автомобільної та аерокосмічної промисловості.

Китай застосовується для понад 2200 Графен патентів, припадає на 40 відсотків в світі. "Китайські компанії розробили безліч Графен додатків в таких областях, як зберігання енергії, фарби та проведення фільму, так що ми можемо очікувати швидкої індустріалізації," сказав Шан Йонг, стоячи віце-президент Асоціації Китай для науки і техніки.

На форумі поточних Графен в Гуансі в столиці Наньнін професор Костянтин Новосьолов сказав, що Графен призвело до багатьох можливостей і можливості, і новий матеріал буде застосовуватися в галузі телекомунікацій і Інтернету речей.

Розслідування
Send
Категорія продукту
Зв'язатися з нами
Адреса: Завод 8, 9 захід Тай озеро Avenue, Wujin економічної зони розвитку, велика, провінція Цзянсу, Китай.
Телефон: 0519-81230981
Факс: 0519-81230998
Електронна пошта: sales@thesixthelement.com.cn
До шостого елементом (Велика) матеріали технології Co., ТОВ