Service Hotline
0519-81230981
Новини

Категорія продукту

Міністерство промисловості та торгівлі планує сприяти створенню інноваційного центру "Графен"

Нещодавно, з метою сприяння впровадженню Міністерства промисловості та інформаційних технологій, Комісії з розвитку та реформ, Міністерства науки і технологій щодо прискорення розвитку розвитку графенової промисловості, ряд поглядів на культивування зростання графенової промисловості, щоб прискорити масштабне виробництво графенових матеріалів та промислових застосувань, Бюро сировини та промисловості організувало симпозіум з розвитку графенової промисловості в Пекіні.

Пекінська економічна та інформаційна комісія, Комітет промисловості та інформаційних технологій провінції Хейлунцзян, Комітет економічних та інформаційних технологій провінції Цзянсу, Комісія з економічних та інформаційних технологій Нінбо, Комісія з економічних та інформаційних технологій Шеньчжень, Циндао Hi-Tech промислова зона розвитку, Уси Хуішань Високотехнологічний бізнес сервісний центр, графенінгова технологія, інноваційний стратегічний альянс та інші підрозділи учасників. Міністерство промисловості та інформаційних технологій Департаменту сировини, заступник інспектора Лу Гуйсинь, Міністерство промисловості та управління інформаційними технологіями планування.

Учасники обмінялися думками щодо розробки графенових матеріалів у цьому регіоні, розробці одиниць графенових матеріалів, великомасштабних виробничих та промислових застосувань, проаналізовані основні проблеми, що стоять перед розвитком графенової промисловості, та глибоко обговорювалася конструкція та захист інтелектуальної власності графенової промисловості, Стандарт, разом з термінальною програмою для побудови та вдосконалення промислового ланцюга, для просування першої партії демонстрації графенових продуктів та інших гострих та складних питань на основі лаконічного графена 2016-2017 рр. індустріалізація, щоб сприяти фокусу, висунути запропоновані заходи для сприяння розвитку промисловості. Симпозіум також обговорив місію та позиціонування функціональних функцій запропонованого графен-інноваційного центру.

З впровадженням сприятливої ​​політики та заохочення суміжних технологій графенова промисловість відіграватиме важливу роль у майбутньому розвитку Китаю. Графен буде відкрита індустріалізація завіси, очікується, що графен буде провідними присадками, матеріалами для розсіювання тепла, прозорими провідними плівками та іншими областями першого для отримання промислових застосувань.


Розслідування
Send
Категорія продукту
Зв'язатися з нами
Адреса: Завод 8, 9 захід Тай озеро Avenue, Wujin економічної зони розвитку, велика, провінція Цзянсу, Китай.
Телефон: 0519-81230981
Факс: 0519-81230998
Електронна пошта: sales@thesixthelement.com.cn
До шостого елементом (Велика) матеріали технології Co., ТОВ