Service Hotline
0519-81230981
Новини

Категорія продукту

Ера Графена ще не прибула

Але це десятиріччя народилось, мій прозорий мобільний телефон де?

Фактично, в 2012 році Костянтин Новоселов, який виграв Нобелівську премію за графен, та його колеги опублікували статтю "Природа", щоб обговорити майбутнє графена, два роки розвитку, також в основному доказ їх прогнозування. Він вважає, що як матеріал, графен "майбутнє яскраве, дорога є звивиста", хоча вона може відігравати важливу роль у майбутньому, але перед тим, як подолати кілька важливих труднощів, ця сцена не приходить. Що більш важливо, беручи до уваги величезні витрати на відновлення промисловості, переваги графена можуть бути недостатніми, щоб просто замінити існуюче обладнання - його справжні перспективи, можливо, через його унікальні особливості індивідуально розроблені нові програми.

Що означає графен в кінці?

Графен є першим матеріалом, який можна знайти одним шаром атомів. Атоми вуглецю взаємопов'язані з гексагональними сітками. Олівець з графітом еквівалентно незліченним шарам графена, складеному разом, і вуглецеві нанотрубки графен прокату в трубу. Графіт, графен, вуглецеві нанотрубки та глобин.

Через хімічний зв'язок між атомами вуглецю графен проносний: може згинатися до великого кута без розриву, а також проти високого тиску. І тому, що тільки один шар атомів, електронний рух обмежений площиною, це приносить нові електричні властивості. Графен прозорий у видимому світлі, але герметичний. Ці особливості роблять його дуже придатним як сировина для захисних та прозорих електронних виробів. Але підходить для правильного, дійсно не так швидко.

Один з питань: метод підготовки. Багато досліджень показують нам дивовижні характеристики графена, але є ловушка. Ці чудові функції дуже вимогливі до якості вибірки. Для отримання найкращого електричних та механічних властивостей графенових зразків необхідна найбільш трудомістка та дорога кошти: метод механічного розчищення - з клейкою стрічкою на графіті, штучним знепиленням графена. Не смійтеся, Ново Шалов в 2004 році вони настільки підготовлені графеном.

Незважаючи на те, що необхідне обладнання та технічний вміст, здається, є низькими, але проблема полягає в тому, що рівень успішності нижчий, чи можна отримати деякі зразки для дослідження, також промислового виробництва? жарт Для індустріалізації це означає, що не використовується. Навіть якщо ви освоївте світовий графітовий рудник, один день може знімати кілька штук ... ... звичайно у нас є багато інших способів збільшити виробництво і зменшити витрати - проблема полягає в тому, що ці методи якості та падати У нас є метод знежирення рідини: графіт або подібний вуглецевий матеріал у поверхневий натяг надвисокої рідини, а потім ультразвукове бомбування графенової сніжинки глибоко. У нас є хімічний метод осадження парів: нехай вуглецьмісний газ в конденсації поверхні міді утворює тонкий шар графена, а потім знімається. У нас є прямий метод росту, в центрі двох шарів кремнію безпосередньо, щоб намагатися виростити шар графена. Існує також метод хімічного окиснення, шляхом введення атомів кисню для відокремлення графітового аркуша тощо. Існує безліч методів, але також мають власну сферу застосування, але до цих пір це не дуже підходить для широкомасштабної індустріалізації технологій промислового виробництва.

Чому ці методи не можуть зробити графен високої якості? наприклад. Незважаючи на те, що центральна частина шматка графена являє собою ідеальне шестичленне кільце, він часто порушується на краю і стає п'яти- чи семичленним кільцем. Це не виглядає чудово, але метод хімічного осадження парів виробляє "шматок" графена, насправді не є повним, з однієї точки зростання з. Насправді це кілька моментів, одночасно з ростом "полікристалічного", і немає можливості гарантувати, що ці точки виростають з невеликих шматків, можна повністю вирівняти. Таким чином, ці деформовані кільця не тільки поширюються по краю, але також існують у кожному "одному", щоб зробити це з графена, стати структурною слабкістю, легко розірвати. Що ще гірше, це перерва графена не зціляє, як полікристалічні метали, і, ймовірно, продовжить його весь час. Результат полягає в тому, що сила графена вдвічі зменшується. Матеріал - неприємна область, як риба та ведмежа лапа не неможлива, але, звичайно, не так швидко.


Розслідування
Send
Категорія продукту
Зв'язатися з нами
Адреса: Завод 8, 9 захід Тай озеро Avenue, Wujin економічної зони розвитку, велика, провінція Цзянсу, Китай.
Телефон: 0519-81230981
Факс: 0519-81230998
Електронна пошта: sales@thesixthelement.com.cn
До шостого елементом (Велика) матеріали технології Co., ТОВ