Service Hotline
0519-81230981
Новини

Категорія продукту

Застосування Графен порошок диверсифікованої

Наступні п'ять років – Графен порошок ціни, як і раніше знижуватися в 2020 році, Графен порошок цін знизиться до 50000 юанів/т, відповідні літій акумулятор області Графен порошок ринку розмір буде перевищувати 1,1 млрд.

Диверсифікований застосування Графен порошок в літій-іонний акумулятор, і є три основних додатків, які використовуються як позитивний і негативний електрод струмопровідного добавка, використовуваних в мідної фольги або алюмінієвий функціональних покриттів і якості матеріалу електродів. Він був комерційно використаний як провідна добавка у катода матеріалу для поліпшення електропровідності електрод матеріалу, поліпшити збільшення продуктивності і цикл життя.

Графен порошок в галузі літієвої батареї в основному використовується як провідна агент Графен порошок еквівалентно каталізатором. Згідно з Масова частка, катода матеріал Графен 1-2% (в основному близько 1%), якщо катода матеріалу з літій фосфат заліза, в графені припадало близько 2%, використання Графен порошок, ціни значно збільшити, краще секс, заряд і розвантаження швидше.

В програмі літієвої батареї електрод матеріалів, в графені порошковий анода матеріалу в основному Графен порошкові Матеріали композитні. Графіт зараз широко використовується в літієвої батареї анода матеріалу. Графіт має кристалічних шаруватої структури, легко літій іонів вбудовані в / вбудовані у формуванні міжшарової з'єднання LiC6, є стабільною продуктивністю анода матеріалу, але його теоретичної пропускної здатності недостатньо, обмежуючи ємність акумулятора.

Гіпс має унікальний dual мірної соти Кристалічна структура з високою конкретні площа поверхні і рухливість носіїв в на літій має велику перевагу, тобто, літію іонів в процесі заднього виду оборотні сильний, зменшуючи циклу потужністю втрати , Значно покращуючи на Kulun ефективності та цикл мобільному. Графен порошок можна далі готувати в кремній вуглецю композитний анода матеріалу, розряд і продуктивність знову для підвищення крок. Однак, через обмеження застосування технології, відсутності в стабільності використання Графен літієвої батареї анода порошкові, Графен порошок літієві батареї анода матеріал магнітна проникність все ще дуже низька.

З швидким зростанням новий транспортний засіб виробництва енергії, енергії зберігання літієвої батареї ринку поступово почали, споживання літієвих батарей стійкого зростання, ринковий попит на літієвих батарей також буде швидке збільшення імпульс для стимулювання до розширення літій ємність батареї Очікується до 2020 року, літієві батареї річне виробництво може досягати 170GWH.

З ринку продуктивності літієві батарейки продовжувати удосконалювати, Графен порошок літій-акумулятор в галузі застосування технології поступово оновити, Графен в літієвих батарей буде також поступово збільшуватися. 5% від вмісту Графен оцінити області акумулятор літій 2020 відповідає попиту на більш ніж 20000 тонн Графен.

Інвестиційного радника галузі науково-дослідний центр 2016-2017 є застосування Графен порошок в галузі літієвої батареї розвідки період, загальний проникнення на ринок є відносно низьким, цей етап імпульс зростання в галузі, в основному завдяки на швидке зростання нових автомобілів енергії приніс літієвої батареї розширення виробничих потужностей.

2017 років по тому, нових умовах політики транспортного засобу енергії може змінитися, уряд для скасування субсидій для нових автомобілів енергії високу ймовірність подій, тому літієвої батареї виробничих потужностей буде коливатися, повільне зростання. Тим не менш, цей етап Графен порошок для літієвої батареї анода матеріал технічних умов Зрілі, Графен в галузі літієвої батареї проникнення буде швидко зростати, швидкого розширення ринку розмір, зростання ринку в основному обумовлене технології .

2015 Графен порошок ціни відносно 2011 зниження більш ніж на 90%, інвестиційного радника галузі науково-дослідний центр передбачив, що наступні п'ять років – Графен порошок ціни, як і раніше знижуватися в 2020 році, Графен порошок ціни знизяться до 50000 юанів/т, відповідні літієві батареї Графен порошок ринку розмір поля буде більш ніж 1,1 млрд.


Розслідування
Send
Категорія продукту
Зв'язатися з нами
Адреса: Завод 8, 9 захід Тай озеро Avenue, Wujin економічної зони розвитку, велика, провінція Цзянсу, Китай.
Телефон: 0519-81230981
Факс: 0519-81230998
Електронна пошта: sales@thesixthelement.com.cn
До шостого елементом (Велика) матеріали технології Co., ТОВ