Service Hotline
0519-81230981
Новини

Категорія продукту

Shangdong Hengyu Making Graphene Tyres

Sixth Element recently presented its “Horizon HD” tyre to the public at the GraphChina 2016 event in the People’s Republic
Шостий елемент нещодавно представив шину "Horizon HD" для громадськості на виставці GraphChina 2016 у Народній Республіці

Графен сказав знизити знос на 25%

Shangdong Hengyu Technology стала найновішим виробником шин, яка оголосила, що робить шини на основі графена з матеріалу, отриманого Нобелівським премії. Інші фірми, що використовують графен у шинах, включають велосипедний тиремайкер Віторрія та швидкозростаючий китайський виробник Sentury Tire .

За даними компанії Hengyu з Графеном (Шеста Технологія Матеріалів Елементів), компанія Shangdong Hengyu розробила "формулювання шин", що, як стверджують компанії, демонструє позитивний вплив графена на продуктивність шин.

Звіт Hengyu і Sixth Element повідомляють, що вони додавали "дуже невелику кількість" графіту SE2430 шістых елементів для зшивання складових компонентів протектору. Як наслідок, рівень зносу зменшився на "більше 25 відсотків". У той же час, сила розриву, як кажуть, була "більш ніж подвоїлася".

Шістий елемент нещодавно представив отриману шину "Horizon HD" для громадськості на виставці GraphChina 2016 у Народній Республіці.

Так наскільки близький цей продукт до серійного виробництва? Згідно з інформаційними джерелами в Інтернеті, дорожнє тестування наближається до завершення, і маркетинг графен-підвищеного починається з цієї сторони Різдва 2016 року.

Шостий елемент створює європейський офіс

Шеста технологія елементних матеріалів, яка базується в Чанчжоу, Китай, є виробником графенових пластівців, оксиду графену та інших суміжних матеріалів. Вони застосовуються в різних областях застосування: грунтовки, антикорозійні покриття, синтетичні плівки та батареї. Проте в даний час основна увага приділяється "покриттям, полімерам (пластмаси, композити, волокна), гуми та батареями", і коли ви кажете, що гумові це, звичайно, включає шини.

Нещодавно компанія відкрила офіс з продажу в Європі та призначила Бернгарда Мюнцинга колишнім виконавчим директором з продажу BASF та Gelita. Мета нового європейського офісу Шостий Елемент полягає у розвитку ділових зв'язків і, звичайно ж, збуту з ключовими новаторами в регіоні Європи середнього Пасхи та Африки. Дійсно, європейський офіс розглядається як перший крок у створенні всесвітньої торгово-розподільної мережі - те, що компанія прагне досягти у найближчі кілька років.

За даними Graphene-Info.com, Шестий елемент (T6E) в даний час виробляє 100 тонн / рік графенових пластівців та окису на своєму заводі в Ченчжоу, Китай. Це відбувається під керівництвом нового пилотного обладнання, що додає 110 т / рік оксиду графена і 55 т / рік графена відповідно на заводі компанії Чанчжоу. Ця рослина називається "сучасним і високо автоматизованим".

Крім того, шостий елемент повідомляє, що працює над другим виробничим заводом, який буде мати 250 тон / рік оксиду графіту та 125 тонн / рік графенових пластівців. Будівництво даного майданчика вже ведеться вже давно, з другою виробничою лінією, яка об'єднує графеновий оксид 125 тонн / рік графену на загальну потужність до 250 тон / рік, що з'явиться в Інтернеті в серпні 2016 року.


Розслідування
Send
Категорія продукту
Зв'язатися з нами
Адреса: Завод 8, 9 захід Тай озеро Avenue, Wujin економічної зони розвитку, велика, провінція Цзянсу, Китай.
Телефон: 0519-81230981
Факс: 0519-81230998
Електронна пошта: sales@thesixthelement.com.cn
До шостого елементом (Велика) матеріали технології Co., ТОВ