Service Hotline
0519-81230981
Новини

Категорія продукту

Огляд підготовки Графен

В даний час є багато методів для підготовки Графен. Цей документ ділиться на фізико -хімічні методи.

1 фізикальний метод для приготування Графен

Фізикальний метод, як правило, засновані на дешеві графіту або розширений графіту як сировина через механічних зачистки, epiphysees орієнтації, рідини або газу прямий зачистки методом підготувати одно- або багатошаровий Графен. Ці методи є легко отримати сировини, операція є відносно простим, синтетичні Графен високої чистоти, менш дефектів.

1.1 зачистки механічним способом

Механічного зачищення або micromachining є одним з найпростіших способів, щоб безпосередньо шкірка Графен лист від великих кристалів. Novoselovt et Al. успішно в зачистки і спостереження туалетний Графен з високо-орієнтовані піролізу графіту з дуже простий мікрооброблені зачистки метод в 2004 році, демонструючи незалежних наявність туалетний Графен. Конкретний процес виглядає наступним чином: першого використання кисню плазми в на 1 мм товщиною високо-орієнтовані піролізу графіту поверхні ion офорт, коли поверхня травлення 20 мкм, широкий і 2 мкм глибокий мікро слот, з фоторезисту буде воно приклеюється до підкладки скла а потім розірвати стрічки є кілька разів видалені з прозорою стрічкою, надлишки настійно орієнтованих піролізу графіту видаляється і скла підкладки з мікрокапсули поміщається в ацетон рішення для ультразвукова і нарешті на монокристалічні кремнієвої пластини в на ацетон розчинника, використання Ван дер Ваальса сили або капілярних сил буде один шар Графен "видалити".

Однак, цей метод має деякі недоліки, такі, як розмір продукту, що отримані не легко контролювати, може надійно не готують досить довго Графен і тому не може зустрітися промислових потреб.

1.2 орієнтації епіфітних метод - зростання кристалів

Пітер W.Sutter et Al. використовувати рідкісних металів Рутеній як зростання матриці, використовуючи атомна структура матриця "вид" з Графен. C атомів спочатку проникли в Рутеній 1150 ° с і потім охолоджують до 850 ° c. Перш ніж поглинаються велику кількість атомів вуглецю, вони пливуть на поверхню Рутеній, формування монолітних вуглецю атом "острів" на поверхні підкладки, острів "поступово ростуть, врешті-решт перетворюються в шарі, повний Графен. Після першого шару покриття курсом 80% другий шар почав рости в нижній частині в графені і матриця там сильну взаємодію між другий шар після утворення колишній шару і підкладки майже повністю відділений, залишаючи тільки слабкі муфти, таким чином, монолітних Графен лист був готовий. Однак, Графен листи, отримані цим методом, як правило, нерівномірність товщини і зчеплення між Графен і матриці впливає на властивості підготовлені Графен пластівці.

1.3 рідкої фази і газової фази прямий зачистки метод

Рідкої фази і газоподібних прямий метод зачистки відноситься до прямим виходом графіту або розширений графіту (EG) (зазвичай шляхом підвищення швидкого температури 1000 ° c вище поверхні кисню, що містять груп видалені, щоб отримати) додано до органічних розчинник або води, з ультразвук, Опалення або повітря потоку виробляти концентрації одного або багатошаровий Графен рішення. Коулман et Al. Dispersed графіту в N-метил pyrrolidone (NMP) таким же чином, як рідких однофазних пілінг Вуглецеві нанотрубки. Прибутковість туалетний Графен був 1% після 1 год, УЗД, і тривалої ультразвукові (462 h), щоб до 1,2 мг/мл концентрація Графен. Результати показують, що взаємодія між розчинника і в графені може збалансувати енергії, необхідної для лущитися в графені, коли розчинник відповідає поверхнева енергія в графені, а коефіцієнт поверхневого натягу в графені можна 40 ~ 50mJ / м2. Ефект зачистки графіту аркуша можна поліпшити вплив потоку повітря. Янівський та ін використають розширеної графіту сировини та мікрохвильовою піччю опромінення для поліпшення загальної врожайності Графен (~ 8%) з аміаком як розчинник. Поглиблене дослідження показали що аміаку, які виробляється хімічно розкладання при високих температурах може проникати в аркуш графіту і лущитися графіту, коли тиск повітря перевищує певну величину достатньо для подолання Ван дер Ваальса сили між на графітові листи.

Завдяки дешеві графіту або розширений графіту як сировину підготовка процес не залучає хімічні зміни. Підготовка Графен рідкої фази або газовій фазі прямий зачистки метод має переваги низька вартість, прості операції та висока якість продукції, а там також монолітних Графен прибутковість високий, пластинчасті агломерації серйозні, далі вилучіть на стабілізатор та інші дефекти.


Розслідування
Send
Категорія продукту
Зв'язатися з нами
Адреса: Завод 8, 9 захід Тай озеро Avenue, Wujin економічної зони розвитку, велика, провінція Цзянсу, Китай.
Телефон: 0519-81230981
Факс: 0519-81230998
Електронна пошта: sales@thesixthelement.com.cn
До шостого елементом (Велика) матеріали технології Co., ТОВ