Service Hotline
0519-81230981
Новини

Категорія продукту

Як Графен сприяти розвитку технологій акумуляторів?

В кінці листопада 2015 року комунікацій обладнання бізнес авторитетний опублікував свою останню продукцію. Продукт використовує Графен як матеріал, акумулятор, може значно скоротити тривалість заряджання, поліпшити акумулятор заряджається потенціалу. Цей звіт одним махом викликав до себе увагу кожного і співтовариства увагу Графен на нову висоту.

Що таке Графен?

З Baidu Енциклопедія ми можемо це знаю:

1. Графен (Графен) витягується з графіту матеріал, складається з вуглецю атомів тільки один шар атомної товщина двовимірних кристала.

2. Графен є найтоншим матеріалу, а й самих потужних матеріал, розривне кращий стали ще вище, ніж 200 разів. У той же час вона має дуже хороший гнучкість, розтягування може досягати їх розміри 20%. Це у світі найтонший, найвищої міцності матеріалу.

3. Графен в даний час знаходиться в найтоншим, найбільша сила, найсильніший теплопровідність новий тип нано матеріали, Графен називається "чорні золото".

Одним словом, Графен є нанометр порядок матеріалу, з високою міцністю, високою еластичністю і високої провідності та іншими властивостями.

Як nanomaterial Графен створює враження, що він може стати кандидатом для виготовлення матеріалів, космічний ліфт. Навіть в Baidu Енциклопедія, електричні властивості графен, лише частина його продуктивність. Якщо це не в третій пункт "шляхом" кажучи вже про високу електропровідність, потім тільки з визначення гравій і акумулятор важко знайти відносини.

Однак наноматеріали, клас світів, що люди не мають і здоровий глузд, ми отримуємо від макроскопічних світу не добре відтворені в мікроскопічному світі.

Якщо нано величини Графен можна підвищити продуктивність батареї, щоб допомогти, ви повинні аналізувати за принципом від акумулятора.

По-друге, відносини між електродом матеріально-батареї потужність

Ми знаємо: від мікроскопічні погляду заряду і розряду процесу, по суті, є катіон в електроді "мозаїка" і "відключити" процес. Таким чином, більше отвори в електрод матеріал, більш швидкого процес відбувається. У макросі точки зору це виступ заряду і розряду швидше.

Мікроструктури Графен являє собою мережу, що складається із атомів вуглецю. Через тонкість обмеження (тільки Товщина одного шару атоми) обмежена руху катіоном. У той же час через мережу структури, Графен електрод матеріалу також має достатній отвори.

З цієї точки зору Графен це, безсумнівно, дуже хороший електрод матеріалу.

За даними дослідників Ренселарського політехнічний інститут в Нью-Йорку США показує, що використання Графен як акумулятор прототип матеріал, заряду і розряду швидкість буде перевищувати 10 разів літій іонний акумулятор.

По-третє, статус Графен дослідження

Університет Пердью (університет Пердью) вивчення через новий, більш простий спосіб створення нано електрод матеріально-технічної. Університет дослідження показує, що відповідальність ємність акумулятора і заряду і розряду швидкість збільшить використання акумулятора, нано матеріалів.

В даний час Південна Корея Samsung Electronics також займається кремнієвою поверхнею додати матеріал дослідження Графен покриттям на основі кремнію анода. Якщо дослідження може бути успішним, літій іонні батареї буде збільшена більш ніж удвічі.

Це дослідження підсумовує переваги довге життя матеріалів на основі кремнію і велика ємність зарядки Графен матеріалів, зосередивши увагу на те, як процес процес Графен на основі кремнію матеріалів.

Samsung, дослідники ефективно розширили площа поверхні анода, покриття Графен покриття на поверхні електрода Карбід кремнію. У той же час з катода в поєднанні оксид літію кобальту так що акумулятор стягувати на одиницю об'єму щільність енергії більше нафти, її життя також збільшується до автобуса ринки збуту літій іонних батарей 1,5 - 1,8 рази.


Розслідування
Send
Категорія продукту
Зв'язатися з нами
Адреса: Завод 8, 9 захід Тай озеро Avenue, Wujin економічної зони розвитку, велика, провінція Цзянсу, Китай.
Телефон: 0519-81230981
Факс: 0519-81230998
Електронна пошта: sales@thesixthelement.com.cn
До шостого елементом (Велика) матеріали технології Co., ТОВ