Service Hotline
0519-81230981
Новини

Категорія продукту

Спеціальна структура графена

Графен - це двовимірний стовбуровий вуглецевий матеріал, що складається з атомів вуглецю в гексагональному розташуванні. Вуглець і атом вуглецю комбінацією гібриду sp2, його структура дуже стійка. Особлива структура графена призводить до його безлічі чудових властивостей.

Графен в даний час знаходиться в твердість найбільшого матеріалу, і має відмінні механічні властивості, теоретична площа поверхні до 2600 м2 / г, з видатною теплопровідністю, до 3000 Вт / (м · К). Крім того, графен також має хорошу провідність. При кімнатній температурі його рухливість електронів може досягати 20000 см2 / (В · с).

Завдяки відмінним властивостям графена, дослідники розглядають його додавання як підсилення матеріалу матриці для поліпшення продуктивності матричного матеріалу.

Однак, питома поверхня графена, як правило, агломерується разом, що не тільки знижує його адсорбційну здатність, але також впливає на відмінну продуктивність самого графена, що, таким чином, впливає на продуктивність графінового армованого композиту. Більше того, це возз'єднання є незворотнім, хіба що при застосуванні зовнішніх сил, таких як ультразвук і сильне змішування, щоб він був рівномірно розподілений. Для того, щоб отримати чудові графітові армовані композити, дослідники провели деякі дослідження, щоб подолати графенову агломерацію.

Одним з найбільш часто використовуваних методів є підготовка неооксидного графіту окисленим графітом та ультразвуком, а потім хімічно зведене до графена. Існує сильна сила ван-дер-Ваальса між графеном, підготовленим у цьому способі, і легко нагромаджуватися в розчині.

Інший поширений спосіб - рівномірно розподілити графен у органічному розчиннику або водному розчині поверхнево-активного речовини для адсорбції молекул молекул або поверхнево-активних речовин на поверхні графена і для досягнення ефекту моноклінічного графена класичною силою відштовхування і Міжмолекулярна сильна дисперсія.

Продемонстрована здатність інгібувати агломерацію графена фізичною або хімічною модифікацією, але чи слід досліджувати, чи домішки, введені під час формування композиту, впливають на властивості композиту. Деякі модифікації поверхні та інші методи також можуть бути використані для поліпшення диспергованості графена.

Цзян шляхом поверхневої модифікації графена, тим самим покращуючи інтерфейс між графеновою та мідної матрицею, полістиролом в рівномірній дисперсії міді композитного матеріалу. Встановлено, що морфологія композитів рівномірно розподілена в мідній матриці.

Цінг використовував галльову кислоту з сильною здатністю до зниження, як стабілізатор і відновник для отримання високої диспергованості графена. Їх аналіз пояснюється формуванням π-π кон'югованих взаємодій між структурою бензольного кільця та графеном в молекулі, яка адсорбується на поверхні графена як стабілізатора.

Це робить лист графена сильним негативним зарядом, щоб запобігти подальшому накопиченню графена разом, щоб складніше було об'єднати його, щоб забезпечити високу продуктивність дисперсії готового графена.

Через вищевикладене випробування видно, що матеріал або процес можна використовувати для виготовлення гравію, рівномірно розподіленого в матриці, тим самим підвищуючи продуктивність композиційних матеріалів.


Розслідування
Send
Категорія продукту
Зв'язатися з нами
Адреса: Завод 8, 9 захід Тай озеро Avenue, Wujin економічної зони розвитку, велика, провінція Цзянсу, Китай.
Телефон: 0519-81230981
Факс: 0519-81230998
Електронна пошта: sales@thesixthelement.com.cn
До шостого елементом (Велика) матеріали технології Co., ТОВ