Service Hotline
0519-81230981
Новини

Категорія продукту

Графен встановлює тисячі домашніх тварин в одному

Для нових машин енергії, батарея "заряду повільно, не за горами" критику, не змогла відкрити серце споживачів заплутаного ярма. В даний час нова акумуляторна батарея енергії автомобіля знаходиться в свинцево-кислотних батареях і традиційної літієвої батареї розвитку вузьких місць етапі. 8 липня наша компанія провела нову продукцію конференції з використанням графен-літій-іонних акумуляторів, що показує перші в світі продукти з використанням графітових літій-іонних батарей - "King" - очікується досягнення першого прориву в технології нової акумуляторної батареї.

Графен встановив тисячі домашніх тварин, прагнучи до кращого провідного матеріалу

Графен - це плоский двовимірний матеріал із гексагональної стільникової решітки, що складається з одношарових атомів вуглецю. Він має чудову теплопровідність, механічні властивості, високу мобільність електронів, високу питому поверхню та квантовий ефект Холла. Кращий струм провідний матеріал. Графенний літій-іонний акумулятор, використання іонів літію на поверхні графена та електрода між швидкою масою характеристик руху човника, розробили нову енергетичну батарею. І "Кінг" - це використання цих функцій для задоволення умов при 5 ℃, 15 хвилин для швидкого заряду та розряду, і може працювати в середовищі -30 ~ 80 ℃ довжини циклу до 3500 разів. У польовий тест "King King" заряджається 15 хвилин, це звичайні зарядні пристрої 1/24.

Графен. Оскільки уряд енергійно розробляє літій-іонний акумулятор пеленлену, у нас є унікальні вроджені умови. Графіт як сировина для виробництва графіту, багата енергією в нашій країні, низькі ціни. Графен Хоча ми і весь інший світ знаходяться в поле стартової лінії, враховуючи переваги першого поверху води, а також безперервне поглиблення майбутніх досліджень, вважаємо, що графенна фаза, що швидко заряджається, є не далеко, і тепер ви можете з нетерпінням чекати цього "Матеріалу" принесе якийсь сюрприз.


Розслідування
Send
Категорія продукту
Зв'язатися з нами
Адреса: Завод 8, 9 захід Тай озеро Avenue, Wujin економічної зони розвитку, велика, провінція Цзянсу, Китай.
Телефон: 0519-81230981
Факс: 0519-81230998
Електронна пошта: sales@thesixthelement.com.cn
До шостого елементом (Велика) матеріали технології Co., ТОВ