Service Hotline
0519-81230981
Новини

Категорія продукту

Графеновий порошок - новий двомірний вуглецевий матеріал

Як ми всі знаємо, металеве корозію є дуже серйозною глобальною проблемою - світ щорічно через корозію металів, спричинений прямими економічними втратами близько 700 млрд. Доларів США, корозія в Китаї, спричинена корозією металів, становила 4% ВВП ) Високопродуктивні важкі покриття неминуче.
графеновий порошок як новий двовимірний вуглецевий матеріал з майже ідеальними фізичними властивостями та стабільними хімічними властивостями. Провідність в 25 разів перевищує мідь, пластичність в 136 разів перевищує золото, механічна міцність в 105 разів перевищує сталі, швидкість провідності в 2,7 рази перевищує волокно, теплопровідність 5300 Вт / мкм і хімічно інертна, може бути кислотою та лугом. Виходячи з вищезазначених властивостей, графен є ідеальним важким покриттям для додавання матеріалів.
Клієнти використовують мій графеновий порошок в фарбі для успішного додавання, без додавання графенової порошкової фарби в порівняльний тест, його адгезія та ефективність сплаву солі значно поліпшилися. Наступна експериментальна ситуація:
Експериментальний процес: у водяній акриловій смолі додають дві тисячні частки графенового порошку та певну кількість червоного заліза після 7 днів після нормального випробування на відвертання.
Додавання графенового порошку: змішане з червоним залізом після подрібнення, щоб приєднатися.
Результати випробувань: ① додавання графенової порошкової фарби, час спінювання, ніж не покрита затримка на 1 годину (не приєднуватися до часу барботування 2 години), контрастна затримка 50%; ② додавання графенової порошкової фарби, адгезія сильніше.

Розслідування
Send
Категорія продукту
Зв'язатися з нами
Адреса: Завод 8, 9 захід Тай озеро Avenue, Wujin економічної зони розвитку, велика, провінція Цзянсу, Китай.
Телефон: 0519-81230981
Факс: 0519-81230998
Електронна пошта: sales@thesixthelement.com.cn
До шостого елементом (Велика) матеріали технології Co., ТОВ