Service Hotline
0519-81230981
Новини

Категорія продукту

Графен пластини каталізатора

Обмеження Графен

1, висока вартість, найвища Ціна досягнута 5000 юанів/грам, в промисловості, "Чорне золото", сказав, тому Графен технології гравців в основному Samsung, IBM, Intel та інших важливих причин для гігантів.

2, Графен технології обмежень, зростання вимагає умов суворого контролю.

3, не може досягти широкомасштабних програм.

Графен ринку розмір

За даними Китаю Графен промисловості Альянсу, як очікується, поточного глобальної річний обсяг Графен досяг 100 тонн, наступні п'ять років до десяти років досягне рівня кілотонн. До 2020 року глобального ринку розмір Графен перевищує 100 млрд юанів, припадає на 50% до 80%, Китай Китай може бути в галузі глобальної Графен грати в каталог і core роль.

Графен hype шлях

Графен спекуляції характеризується довгий цикл, концепція більш технічний прориви більш легко цінуються. Такі як раз Графен транзисторів Графен опріснення, Графен батареї, були за кошти сприятливі.

Час від часу вже в 2011 році ринок капіталу запалюється великим ентузіазмом для Графен. (2 000532) за рахунок проведення Графен компанії на ринку, які поважають, фондовий зросли більш ніж 30% протягом шести місяців, два роки потому, ринок відправився новий виток акцій, акцій, спекуляція, цього більш божевільна, півтора місяці частку Ціна майже в два рази.

Період, зупинився поняття графен, зникли. Але в 2016 року Графен а потім до м'яса та картоплі, запобіжник є засновником Huawei Ren Zhengfei рідкісні згадки в графені інтерв'ю, миттєво було смажені як великого брата в галузі проходить інвестиційних сигналу.

Для таких акцій в графені, на додаток до промисловості технології прориви і інші хороші, нових матеріалів або Графен тему форумах і зустрічей тощо, є також стимул до пластини, на яких в просуванні в графені плиті в на перевірені часом.


Розслідування
Send
Категорія продукту
Зв'язатися з нами
Адреса: Завод 8, 9 захід Тай озеро Avenue, Wujin економічної зони розвитку, велика, провінція Цзянсу, Китай.
Телефон: 0519-81230981
Факс: 0519-81230998
Електронна пошта: sales@thesixthelement.com.cn
До шостого елементом (Велика) матеріали технології Co., ТОВ