Service Hotline
0519-81230981
Новини

Категорія продукту

Графен допомагає запобігти статі від іржавіння

Індійський дослідник та його партнер винайшли нову технологію, яка використовує графен для запобігання іржавіння сталі.

Сталева іржата є великою проблемою в автомобільній промисловості. Незважаючи на те, що він покритий фарбою, його легко почухати, а на бампер наносять хром. Процес передбачає додавання токсичних хімікатів

Щоб вирішити цю проблему, професор хімії SUNY Buffalo Sarbajit Banerjee та докторський ступінь Роберт Денніс розробив полімерний композит, що містить графен

Графен - шар атомів вуглецю, він має гідрофобну та сильну електропровідність. Ці властивості дозволяють сталі зменшувати електрохімічну реакцію заліза заліза, коли воно піддається впливу.

Два дослідники додали композиційне покриття до лаку, наносять його на сталь, а потім занурюють в солону воду. У типовому зимовому кліматі суміш солоної води, солі та снігу відрізняється, а машина стикається з машиною, тому вона дуже ефективна, оскільки це дуже погана екологічна альтернатива.

Спочатку лакований сталевий лист лише кілька днів пережив у розсолі. Проте, регулюючи концентрацію та дисперсію доданого графена, Банерджі та Денніс можуть зберігати лак в цьому середовищі протягом місяця.

Банерджі сказав, що хоче щось додати до покриття, яке виявляє зміни рН води поблизу подряпин та реагує з водою таким чином, що тріщить тріщини.

Хоча ця технологія далеко від комерціалізації, деякі великі компанії в металургійній промисловості також зацікавлені в участі в дослідженні, особливо Tata Steel, яка вже фінансує експеримент Банерджи. Два вчені також отримали 50 000 доларів США за рахунок грантів від Інституту штату Нью-Йорк із запобігання забруднення.

У прес-релізі Банерджі сказав, що фарба може бути виготовлена ​​з використанням наявного обладнання на місцевому металургійному комбінаті.

На відміну від шестивалентного хрому, який використовується для покриття бамперів та деяких двигунів, графен нетоксичний, оскільки він є атомом вуглецю і не вимагає використання сильних кислот і є безпечним протягом всього процесу. Ці причини роблять графен магічним матеріалом для майбутніх електронних компонентів.


Розслідування
Send
Категорія продукту
Зв'язатися з нами
Адреса: Завод 8, 9 захід Тай озеро Avenue, Wujin економічної зони розвитку, велика, провінція Цзянсу, Китай.
Телефон: 0519-81230981
Факс: 0519-81230998
Електронна пошта: sales@thesixthelement.com.cn
До шостого елементом (Велика) матеріали технології Co., ТОВ