Service Hotline
0519-81230981
Новини

Категорія продукту

Графен, надзвичайний тонкий магічний тощо

Графен є свого роду одношаровою пластинчастою структурою, що складається з атомів вуглецю. Це найтонший і найпотужніший двовимірний матеріал, відкритий людьми до сих пір через його сильну твердість, надзвичайну провідність та відмінну прозорість, відома як "зміна матеріалу 21 століття". Проте, через високу вартість підготовки, промислові застосування графена було відкладено. Польські вчені недавно винайшли метод графенового приготування, щоб промислова продукція графена була можлива.

Оскільки в 2004 році двом вченим у Великобританії вдалося відокремити чарівні наноматеріали графена, недорогі, якісні та великомасштабні методи графенового приготування стали об'єктами світової індустрії та дослідників. В даний час загальними способами приготування графена є фізичний метод розщеплення та метод хімічного осадження. Перший є найважливішим засобом отримання графена високої чистоти в лабораторії. Недоліком є ​​те, що графен невеликий за розміром і дорогий. Хоча хімічний метод може виробляти велику площу графена, але чистота і якість низькі.

Останніми роками наукові дослідження з графена розвиваються швидко, і його промислова застосування також на стрілці. Передбачається, що після того, як графен буде вироблятися на сенсорному екрані, енергозберігаючі акумулятори, датчики, напівпровідники, аерокосмічні, військові, біомедичні та інші амбітні сфери стануть наступним трильйоном промисловості. Величезні перспективи ринку, що змушують світ запустити дослідження та розробки гравію та інвестиційний бум. Згідно з неповною статистикою, у 2012 році в усьому світі було проведено 3520 досліджень на застосування графенових патентів, але переважна більшість з них все ще не вийшла з лабораторії. Тому нова технологія приготування графену може в кінцевому підсумку сприяти людству, в кінцевому рахунку, залежить від його здатності успішно застосовуватись у промисловому виробництві.


Розслідування
Send
Категорія продукту
Зв'язатися з нами
Адреса: Завод 8, 9 захід Тай озеро Avenue, Wujin економічної зони розвитку, велика, провінція Цзянсу, Китай.
Телефон: 0519-81230981
Факс: 0519-81230998
Електронна пошта: sales@thesixthelement.com.cn
До шостого елементом (Велика) матеріали технології Co., ТОВ