Service Hotline
0519-81230981
Новини

Категорія продукту

Графен прийти до вашому боці

Графен королем нових матеріалів, освіжаючий людського розуміння матеріального світу, вона кожен застосунок продукти пов'язані наше подальше життя. "Це в Китаї Графен Альянс директор промисловості, китайської академії наук, Шаньсі Інституту хімії вугілля, заступник дослідник д-р Чень Chengmeng оцінювання Графен.

Як Графен вплине на наше життя? Давайте поглянемо.

Швидкий заряду заряд скарб

Якості спортивного обладнання

Легкий Фототехніка

Оскільки зберігання енергії Основне застосування графен, застосування Графен акумулятор не обмежується електричних транспортних засобів, і ми знайомі з заряд скарб. Є 15 хвилин швидко заряд "Король Король" обвинувачення Po, зарядка швидкість складає 20 разів звичайний заряд скарб. Багато людей в індустрії вважаємо, що Графен батареї в індустрії мобільного телефону буде відігравати важливу роль у майбутньому, очікується став основною мобільний телефон батареї і по-справжньому створювати швидко, швидко епохи.

Використання її легких і сильний функцій, Графен також використовується, щоб зробити високу якість спортивний інвентар, такі як теніс ракетки ручки і ракетка бадмінтон периферичних матеріалів, гольф-клуби, шоломи, санки, і. д., не тільки для підвищення міцності спортивний інвентар, на механічну міцність виробу можуть також значно знизити вагу, роблячи спортивного обладнання легше і більш потужним і підвищення комфорту спортсмена.

Крім того, Графен може забезпечити хороший базовий матеріал для фотоапарат обладнання. З сама камера з точки зору структури використання Графен посилені змінив пластикових як сировину, камери оболонки, оболонка об'єктив для ефективного легкий дизайн. Графен матеріал не тільки має відмінні силу, але також має високу електропровідність, так що ліплення з оболонки справи або об'єктив камери також можуть електромагнітні обволікаючим властивості. З допоміжні послуги Графен змінив полімерного матеріалу зробив з трьох ніжках кронштейна, ніж нинішній широко використовується вуглецевого волокна штатив, але також втрата ваги з 20%, що робить людей ходять нести більш зручним.


Розслідування
Send
Категорія продукту
Зв'язатися з нами
Адреса: Завод 8, 9 захід Тай озеро Avenue, Wujin економічної зони розвитку, велика, провінція Цзянсу, Китай.
Телефон: 0519-81230981
Факс: 0519-81230998
Електронна пошта: sales@thesixthelement.com.cn
До шостого елементом (Велика) матеріали технології Co., ТОВ