Service Hotline
0519-81230981
Новини

Категорія продукту

Графен прийти до вашому боці

Втрата ваги автомобіля

електричний автомобіль

І було струму в життя з найбільш широко використовуваних у сфері graphenes за кількістю трафіку. "Насипної щільності Графен порошок є тільки 3 г/л, тобто, пляшку мінеральної води 500 мл наповнений Графен важить лише 1,5 грамів, але Графен є 200 разів сильніше, ніж сталь, міцність найбільших матеріалу". Лі Xiaoming сказав, що характеристики Графен зробити його ідеальним легкий сферах транспорту матеріалів.

Дані показують, що якщо транспортний засіб ваги скорочення 10%, ефективність використання палива може бути збільшена на 6% до 8%; автомобіль якість підготовки для кожного скорочення 100 кг, 100 км витрата палива може бути зменшена 0,3-0,6 літра. Таким чином, важливо поліпшити економіку транспортного засобу, зниження ваги кузова транспортного засобу за Графен модифікації лікування. З точки зору водіння, після вага автомобіля, загальне прискорення автомобіля буде суттєво покращено, чутливості керування стає вище, автомобіль стабільність контролю, шуму, вібрацій і інші аспекти підвищення.

В автомобільних шин, Сичуань університету, держава ключ лабораторії полімерні матеріали технічних наук самостійно розробила перший у світі Графен гумових шин. Крім того, перший літак використовує Графен армовані крило моделі літаків Просперо в британський Фарнборо міжнародного вдалих польотів; у 2016 в європейських композитних матеріалів виставки, виставлені на обладнаний з Графен - поліпропілену композитний лопаті гвинта БПЛА, механічні властивості та теплові характеристики були вдосконалені.

Зберігання енергії є основні області з Графен. "Поява Графен акумулятор для досягнення зелений життя, зелений подорожі концепцію, дійсно привести зелений життя". Китайської академії наук, Шаньсі вугілля хімічних помічник дослідник д-р Su Fangyuan сказав, що Графен використовується в батареї продуктів, таких як поточна кількість міст вулиці працює на супер конденсатор новий автобус енергії. Супер конденсатор традиційні конденсатор і акумулятор між пристроєм зберігання даних електрохімічної енергетики, поблизу автобус, електронні іграшки, Ліхтарі аварійні, наскільки це smart grid, електростанції мають своє місце, і супер конденсатор матеріал, що використовується Графен .

Сьогодні багато електромобілях для літій іонна батарея як джерело енергії літієвої батареї через свої особливості тривалість заряджання є зазвичай довше (2-3 години). Графен як нано провідна присадки своїх інноваційних програм у літій може значно скоротити внутрішній опір, поліпшити рівень заряду зарядки час, як очікується, скоротити до 1 години. Дослідники журналістам на території демонстрацію Графен Конденсатори швидкого заряду і розряду експериментів, репортер побачили невеликий шматок Графен виробляються заряду і розряду тільки десять секунд.

Водночас, додавши Графен може також зменшити акумулятор від втрати і тепла підвищення безпеки продуктивність батареї і певною мірою, поліпшити щільність енергії акумулятора, збільшити пробіг автомобіля, полегшити тривоги подорож, поліпшення транспортного засобу утилізації.


Розслідування
Send
Категорія продукту
Зв'язатися з нами
Адреса: Завод 8, 9 захід Тай озеро Avenue, Wujin економічної зони розвитку, велика, провінція Цзянсу, Китай.
Телефон: 0519-81230981
Факс: 0519-81230998
Електронна пошта: sales@thesixthelement.com.cn
До шостого елементом (Велика) матеріали технології Co., ТОВ