Service Hotline
0519-81230981
Новини

Категорія продукту

Графен прийшов до тебе

Графен як король нових матеріалів, освіжаючи людське розуміння матеріального світу, це кожне застосування продуктів пов'язане з нашим майбутнім життям. "Це китайський графенний директор промисловості союзу, Китайська академія наук, Інститут вугільної хімії Шаньсі, заступник дослідника доктор Чен Ченгмен, оцінка графена.

Як графен вплине на наше життя? Давайте подивимося.

Одяг

Спритний одяг

Найбільш легкі бігові черевики

З минулого року пасся в винограді почала псувати текстильну промисловість. За даними китайської Академії наук, Інститут Шаньсі, вчений з хімії вуглецю Лі Сяомін, графен в межах теплого оксамиту виготовлений з графіту з біомаси, рівномірно розподіленого в поліефірних порожніх шканцах для виробництва змішаного спінінгу, його чудові характеристики, дуже підходять для виробництво інтелектуальних виробів зносу. Наприклад, як матеріал наповнювача, що використовується в ковдрах, спальних мішках, пуховиках, подушках, подушках, хусточках та інших тканинах, з тонким, ніжним дотиком, м'якою, гарною ізоляцією, легкими, антибактеріальними антибактеріальними, антистатичними та іншими відмінними властивостями .

Як рано вступити в поле графенних текстильних підприємств, Цзинань Shengquan групи, щоб створити температуру тіла далеко інфрачервоного, поліпшити мікроциркуляцію, тривале антибактеріальне, теплоізоляція, антиультрафіолетові, антистатичні та інші багатофункціональні теплі волокна, Теплий кашемір, тепло в межах отвору три нові серії нових матеріалів, понад 100 термінальних новинок.

Вітчизняні технологічні компанії використовують теплопровідність фарфору, стабільність і надпровідність, функцію нагріву як функціональну одяг, прорізану в рот, через безпечну напругу на 5 вольт та APP для мобільного телефону для опалення одягу. Наприклад, технологія Шеньчжень Yiwang технології графена інтелектуальні зносу продуктів до 3 секунд швидкого тепла, випуск далеких ІЧ-діапазонів довжини хвиль з тілом поблизу далеких інфрачервоних життєвих світлових хвиль, і грати для усунення втоми, полегшити біль фізичної терапії.

Китайська академія наук, Інститут хімічних досліджень вугіль Шаньсі Конг Циньцзян зазначив, що ця зима для зовнішньої роботи, зовнішні інспектори, люди похилого віку, спеціальні види робіт, спеціальні озброєння, безсумнівно, дуже хороший догляд та захист. Точно так само, люди взимку більше не носять товстого одягу. Наприклад, у галасі весняного свята CCTV на 2017 році харбінське відділення частини акторів буде носити графінове модифіковане одяг, як тепло, так і не вплине на прекрасний.


Розслідування
Send
Категорія продукту
Зв'язатися з нами
Адреса: Завод 8, 9 захід Тай озеро Avenue, Wujin економічної зони розвитку, велика, провінція Цзянсу, Китай.
Телефон: 0519-81230981
Факс: 0519-81230998
Електронна пошта: sales@thesixthelement.com.cn
До шостого елементом (Велика) матеріали технології Co., ТОВ