Service Hotline
0519-81230981
Новини

Категорія продукту

Графен дозволяє вашим контактним лінзам побачити інфрачервоні зображення

Це звучить як триллер шпигунства, і ви можете побачити інфрачервоні зображення, поки ви покладете на пару контактних лінз. Дослідники з Мічиганського університету перетворили свої окуляри в реальність, використовуючи графен для розробки сенсорів інфрачервоного зображення, що не мають нігтя, без потреби в громіздких пристроях охолодження. Завдяки своїм невеликим розмірам, легкій вазі, його можна інтегрувати в контактні лінзи або мобільні телефони, в армії, в охороні здоров'я, медицині та інших галузях, мають широкий спектр додатків.

Дослідження було опубліковано в журналі Nature Nanotechnology. Інфрачервона довжина хвилі від 760 нм до 1 мм - це довжина хвилі, ніж червоне світло, довше видимого, поділене на ближнє інфрачервоне, середнє інфрачервоне та три інфрачервоні діапазони. Як ІЧ, так і далекі інфрачервоні датчики, як правило, повинні працювати при дуже низьких температурах. Чонг (Zhaohui Zhong), доцент кафедри електротехніки та інформатики в Мічиганському університеті, і його команда покращили процес виготовлення електричних сигналів з графена, встановивши ізоляційний шар між двома графенними пластівцями, що проходять через електричний струм.

Коли світло потрапляє у верхній графен, пристрій вивільняє електрони і створює позитивно заряджений отвір. Тоді, під дією квантового тунелювання, електрони проходять через середній ізоляційний шар і досягають дна графенового шару. На цьому етапі позитивно заряджені отвори, що залишаються на верхньому графені, утворюють електричне поле і впливають на струм нижнього графена. Вимірюючи зміну струму, можна зробити висновок про яскравість світла, опроміненого на верхньому графені. Чонг зазначив, що новий метод спочатку дозволив чутливість як датчиків інфрачервоного, так і далекого інфрачервоного випромінювання до нового висоти, який можна було б порівняти з традиційним інфрачервоним датчиком, який вимагав, щоб холодильний пристрій працював.


Розслідування
Send
Категорія продукту
Зв'язатися з нами
Адреса: Завод 8, 9 захід Тай озеро Avenue, Wujin економічної зони розвитку, велика, провінція Цзянсу, Китай.
Телефон: 0519-81230981
Факс: 0519-81230998
Електронна пошта: sales@thesixthelement.com.cn
До шостого елементом (Велика) матеріали технології Co., ТОВ