Service Hotline
0519-81230981
Новини

Категорія продукту

Характеристика графена та її застосування

По-перше, графеновий матеріал профілю

Тепер світ не є чітким визначенням графена. 2004 Британський університет в Манчестері вчені Андрій Хейм і Костянтин Норфолков знайшли одношаровий графен (графен). Їм було присвоєно Нобелівську премію з фізики за їх відмінну науково-дослідну роботу над графенними матеріалами. Тому початковий графен відноситься лише до одного шару атомів вуглецю з єдиної структури нового матеріалу, це лише один атом вуглецю товщиною двовимірного матеріалу. Однак подальші дослідження показують, що з електричної природи два, три та навіть десять шарів атомів вуглецю також мають свої особливі фізичні властивості, товщина струму в 10 шарів вуглецевих атомів в аркуші графітового матеріалу Визначається як графен Аргумент поступово визнається вченими. Нещодавно створений Комітет стандартизації Китайського метлісного союзу виявив, що товщина 10 шарів вуглецевих атомів у матеріалі належить до графенного діапазону.

Графен є магічним матеріалом, поки додавання трохи в інші матеріали може мати магічний ефект, гідний матеріального сектора "супер матеріалу". Графен не тільки "найтонший, найсильніший", як тепловий провідник, краще, ніж будь-який тепловий ефект іншого матеріалу. Використовуючи графен, вчені можуть розробляти цілий ряд нових матеріалів з особливими властивостями. Через його дуже низьку питомий опір, міграція електронів надзвичайно швидко, її слід використовувати для створення тонших, швидше провідних мікросхем, замінивши кремній. Оскільки графен є по суті прозорим, гарним провідником, він також підходить для створення прозорих сенсорних екранів, світлих пластин та навіть сонячних елементів. Супер конденсатори та мікросхеми - зосередженість у світі на вивченні графенового поля, а також майбутнє кульмінації революційного прогресу графена. Застосування графена повинно бути процесом, який простягається від нижнього кінця до високого кінця. Використання низькотехнологічних застосувань електропровідності графена збільшиться протягом останніх двох-трьох років, а використання фотоелектричних елементів та заміни зони чіпсину кремнію займе багато часу. "

По-друге, з графена

Практичні продукти графена поділяються на дві категорії: графенові плівки та графенові порошки. Є багато способів приготування графена в лабораторії (див. Малюнок нижче). Проте спосіб масового виробництва графена в основному двох видів: одне - використання хімічного осадження парів на поверхні металу для вирощування дуже високого шару, велика площа графенового плівкового матеріалу; Один природний графіт через фізичний або хімічний спосіб дроблення, утворення графенового порошку. Графеновий порошок виглядає як дуже тонкий чорний порошок. Вітчизняне порошкове графенове та графенове плівки оснащене масою виробничої потужності, очікується, що серія промислових застосувань графена буде широко розгорнута. Будучи високотехнологічним матеріалом, процес виробництва порошків графена, дослідження та розробки, технології та обладнання є дуже важливими, витрати на оплату праці дуже малі. Річна виробнича потужність 50 тонн графенового порошку бізнесу, виробничий процес лише декілька робітників.

По-третє, застосування графена

1, застосування графенової плівки

Сенсорний екран мобільного телефону для запуску першого кадру програми графенів. Графенова плівка на яскравому місці у 2014 році знаходиться в області сенсорного екрана, у 2015 році на гнучкому дисплеї, може носити електронний буде проривом. За статистикою, виробництво сенсорного екрана мобільного пристрою в 2015 році може скласти 36 мільйонів квадратних метрів. Це також показує ринковий простір графенового фільму ITO до певної міри. 2016 р. Вітчизняні та іноземні підприємства можуть перебувати в гнучкій прориві сонячних батарей, 2017 р. Може бути широкомасштабним застосуванням у галузі науки і техніки. "Зрозуміло, що графенові плівкові матеріали, що знаходяться в медичній галузі, також зробили прорив, отримають кращу оцінку.

2, застосування графенового порошку

Так званий "графеновий порошок" насправді є єдиним шаром графенового та багатошарового порошків графенової суміші. Його застосування також дуже широке.

А, графеновий порошок, доданий до кабелю, значно покращить продуктивність провідного матеріалу, поліпшить прибуток кабелю також, перспектива ринку буде дуже великою.

B, графеновий порошок замість антикорозійного покриття оксиду цинку, графен може замінити 50 частин оксиду цинку, що означає, що якщо майбутнє з графеном замість оксиду цинку, антикорозійне покриття на тонну може зменшити вартість від 1000 до 2000 юанів; Якийсь пластмасовий матеріал, тому що додається графен і має теплову функцію.

C, у промисловості з літій-іонним акумулятором, літієвий фосфат заліза як сила літій-іонного акумулятора є одним з найбільш стурбованих катодним матеріалом, існує слабка проблема провідності. Можна поліпшити електропровідність фосфату літієвого заліза до певної міри за допомогою звичайного графітового порошку, але він не досягне ідеального стану. Якщо використання графенового порошку на поверхні модифікованого фосфату літію заліза може значно підвищити провідність фосфату заліза заліза, значно зменшити опору акумулятора, тим самим підвищуючи високу ємність струму акумулятора.

Заявка є лише частиною сфери застосування графена, її перспективи застосування дуже широкі, що визнається науковим співтовариством як вдома, так і за кордоном. Тому розвиток активного виробництва і застосування прикладів графена є стратегічною темою матеріалознавства, гідною нашої уваги.


Розслідування
Send
Категорія продукту
Зв'язатися з нами
Адреса: Завод 8, 9 захід Тай озеро Avenue, Wujin економічної зони розвитку, велика, провінція Цзянсу, Китай.
Телефон: 0519-81230981
Факс: 0519-81230998
Електронна пошта: sales@thesixthelement.com.cn
До шостого елементом (Велика) матеріали технології Co., ТОВ