Service Hotline
0519-81230981
Новини

Категорія продукту

Ємнісний сенсорний панель, вибрати прямо?

Тепер бурхливий розвиток Інтернет, технології, все більше і більше розроблена і сенсорний екран також слідувати тенденції часи сіли честь трон. Тепер ми живемо в різних великих і малих екран, екран мобільного телефону, торгові центри в Навігаційна система Банку для бізнес-екрану, а також операції заводу екран і торгових центрів у великих і малих мобільних розваг Зал і так далі, поговорити про життя ми стикаємося екран цього року, я боюся, що не можу закінчити і сенсорний екран як загальна царя екран, різні електронної техніки важко, як повинні ми вибрати?

Переваги ємнісний сенсорною панеллю:

(1) ємнісний сенсорною панеллю потрібно лише доторкнутися, без необхідності для генерації сигналу тиску.

(2) ємнісний сенсорною панеллю у виробництві тільки один раз або немає необхідності, щоб виправити і резистивної типу вимагає регулярного корекції.

(3) ємнісний сенсорною панеллю життя буде більше часу, тому що компоненти ємнісний сенсорний панелі без будь-яких рухів. У резистивний сенсорний екран верхньої плівки Іто повинна бути досить тонким, щоб бути стійкими до пригинають основного фільму Іто.

(4) ємність технології є чудовою опору технології в світло втрати і системи електроспоживання.

(5) ємнісний технології носити опору, тривалий термін служби, використання користувачем, низькі експлуатаційні витрати, так що виробника загальні експлуатаційні витрати можуть бути посилений, знижується

Ємнісний сенсорний панелі застосовується до різних пристроїв, позиціонування однієї точки трек / аналоговий миші подвійний є його основна функція і мульти-пальцевий жест операції визнання та застосування поточного ринку хот-спотів. В портативних додатків користувач може тільки використовувати пристрій в одній руці і тільки за допомогою іншого боку, тому особливо важливо визначити жестів, таких як захоплення, перекладу, розтягування, стиснення, обертання та перевертаючи декількох пальці


Розслідування
Send
Категорія продукту
Зв'язатися з нами
Адреса: Завод 8, 9 захід Тай озеро Avenue, Wujin економічної зони розвитку, велика, провінція Цзянсу, Китай.
Телефон: 0519-81230981
Факс: 0519-81230998
Електронна пошта: sales@thesixthelement.com.cn
До шостого елементом (Велика) матеріали технології Co., ТОВ