Service Hotline
0519-81230981
Новини

Категорія продукту

Ємнісні сенсорні екранні тенденції ринку

Тепер ємнісна сенсорна панель на ринку можна розділити на дві основні категорії дотику. "Ємнісний сенсорна панель" та "прямий дотик до поверхні дисплея".

Тачпад ноутбука - "нечіткий дотик", основним представником його датчиків є в основному подвійні проекційні конденсатори, Synaptics, Alps і ELAN вирізали ринок.

На відміну від цього, технологія "прямий дотик до поверхні дисплея" та ринок є набагато складнішою, як відомо, що має шість основних сенсорних технологій, близько 20 видів сенсорного типу; Виробники сенсорних модулів також глобальні. Існує більше 150.

2011 - 2018 Ємнісний сенсорний панель на ринку ситуаційної діаграми показує, що в 2007 році кількість сенсорних панелей становитиме 3,08 мільйона, дохід в 1,3 мільярда доларів ...

Тенденція розвитку сенсорної технології

2008 - 2017 рр. Етапна технологічна схема застосування технології сенсорної панелі показує, що проекційна ємнісна панель сенсорної панелі є основною технологією ринку ємнісних сенсорних панелей.

Завдяки технології iPhone, iPad та іншим продуктам, що використовують популярну технологію дотику до проектування конденсаторів (P-Cap), технологія проектування ємнісною сенсорною панеллю стала серцем мільярдів користувачів, які доторкаються до стандартів роботи: багатоточечне керування сенсорним синхронізацією, дуже легкий дотик, гладкий Дизайн без краю, відмінна оптична продуктивність та найбільша увага до ідеальної роботи користувача.

Переваги та обмеження технології проективного ємності

Підтримка необмеженого багатошарового, дуже легкого дотику (нульового тиску), підтримка "промислового дизайну без краю", висока якість відображення оптичного екрану (показник заломлення, що відповідає ITO), надзвичайно довговічний (сенсорний контролер дуже хороший від захисту), без Наслідки подрібнення або забруднень, ця серія очевидних технічних переваг, так що практично всі споживчі пристрої, включаючи мобільні телефони, планшетні ПК, супербути використовують або використовуватимуть цю технологію дотику.

Ємнісний сенсорний екран Не варто говорити про тенденцію ринку, технологія проектування ємнісних сенсорів стала сенсорною галуззю "лінійка".

Ємнісна сенсорна панель На додаток до споживчого обладнання, її застосування на вертикальному ринку також є сильною тенденцією розвитку, особливо на медичному ринку, ігровому ринку, ринку інформаційних запитів. Ринок попиту на обладнання MTBF (середній інтервал відмов), багаторазовий дотик і дотик до потреб ігрового ринку для його мульти-сенсорного пристрою, нульові вимоги дизайну кордонів; Ємнісний сенсорний пульт інформаційного запиту ринку обладнання MTBF (середній час інтервалу невдачі) попиту на ці ринки повинні перейти на технологію проектування сенсорного пристрою.

Ємнісний сенсорна панель На поточному ринковому середньому рівні технічного рівня конденсатор проекції на цих ринках обмежує лише: коли розмір екрану перевищує планшетний ПК, вартість обладнання покаже вибуховий ріст, розмір ринку великого контролера та Продуктивність все ще нестабільна.


Розслідування
Send
Категорія продукту
Зв'язатися з нами
Адреса: Завод 8, 9 захід Тай озеро Avenue, Wujin економічної зони розвитку, велика, провінція Цзянсу, Китай.
Телефон: 0519-81230981
Факс: 0519-81230998
Електронна пошта: sales@thesixthelement.com.cn
До шостого елементом (Велика) матеріали технології Co., ТОВ