Service Hotline
0519-81230981
Новини

Категорія продукту

Ємнісний сенсорною панеллю також, багато людей Ласкаво просимо!

Як згадувалося раніше, резистивний екран зі своєю низькою вартістю, любив хороший відповідь характеристики характеристики багато Low-End клієнтів. Будь це чьотирьох резистивний або п'ятипровідна резистивний у них повністю ізольованими робочого середовища, ідеально підходить для адаптації до різних агресивних оточень. Але резистивний екран не без недолік, резистивний сенсорний екран з експлуатації не є ємнісний зручності, багато разів резистивний сенсорний екран оснащені виділений сенсорної ручки для використання і іноді іноді необхідно описати в пальці для завершення операції. Але цей недолік також потреби деяких користувачів, деякі користувачі можуть потрібно лише за допомогою резистентності пера діяти, і більше використовується для відображення вмісту, а не розсувні операції, так що резистивний сенсорний екран підлягає також багато людей Ласкаво просимо.

Ємнісний сенсорний панелі з високого дозволу і високого пропускання, простота експлуатації і гладкою функції також отримала похвали більшість людей і слідувати. На сьогоднішній день ємнісний сенсорний панелі є одним з найбільш часто використовуваних сенсорний екран, найбільш поширеними в багатьох громадських місцях ємнісний сенсорний панелі, немає, що ми є добре знайомі з мобільного телефону планшетний вогнів портативної техніки у користувача ємнісний сенсорний Панель.

Ємнісний сенсорний панелі принцип є органом, це як конденсатор виберіть використовувати через тіло людини і контакт екран відповідну кнопку подія, в порівнянні з екрану опору шляхом тиску на дотик шлях, ємнісний екран експлуатації в Більшість швидко, відповідно до звичок користувача. Ємнісний сенсорний панель використовує людського тіла електродом конденсатора. Коли є досить великий ємність між провідником і Іто робочої поверхні з прошарками, струму, що протікає призведе до несправності ємнісний сенсорний панелі. Рукавички або ручні ізоляції об'єктів не буде реагувати, коли торкнувся, це тому, що збільшення ізоляції ЗМІ.

Інфрачервоний сенсорний екран визначається шляхом вимірювання інфрачервоного і вимикається для визначення позиції дотику та сенсорного екрана, що використовуються в Дефлектор прозорого матеріалу не має нічого спільного (деякі не використовувати будь-який Дефлектор). Таким чином, використання хороший світлопропускання перегородка, і бути антибликовое лікування, ви можете отримати хороші візуальний ефект. Тим не менш, за інфрачервоного випромінювання трубки граничної кількості томів, неможливо запустити високої щільності інфрачервоного, так що роздільна здатність екрана touch не є високою.

Поверхневої акустичної хвилі технології є дуже стабільним, і розташуйте поверхневої акустичної хвилі сенсорний екран контролер шляхом вимірювання часу затухання на осі часу для розрахунку розташування дотик, так що дуже висока точність. Поверхневої акустичної хвилі сенсорний екран також має третю вісь (вісь z), тобто, тиск осі - by обчислення затухання затухання сигналу може бути розмір користувача сенсорного екрана розмірів, до 25 рівнів, можна розділити. Чим більшу владу, затухання сигналу сигналу є ширший і глибший у всі сенсорний екран, тільки поверхневої акустичної хвилі сенсорний екран з сприйняття touch тиск продуктивності.


Розслідування
Send
Категорія продукту
Зв'язатися з нами
Адреса: Завод 8, 9 захід Тай озеро Avenue, Wujin економічної зони розвитку, велика, провінція Цзянсу, Китай.
Телефон: 0519-81230981
Факс: 0519-81230998
Електронна пошта: sales@thesixthelement.com.cn
До шостого елементом (Велика) матеріали технології Co., ТОВ