Service Hotline
0519-81230981
Новини

Категорія продукту

Ємнісний сенсорний панелі переваги та недоліки представила

Ємнісний сенсорний панелі датчик екрану чотиришарова композитний скляний екран, скляний екран з внутрішньої поверхні і сендвіч, покриту шаром провідний шар, зовнішній шар є тонким шаром кремниста скляний захисним шаром. Коли ми сенсорний екран з палець на екрані датчик, електричне поле у організму і сенсорний екран і поверхні сенсорний екран для формування спинанні конденсатор, струм високої частоти, конденсатор є прямим диригент, так пальці від в Контактна точка всмоктування малий струм цей струм протікає з електродів на чотирьох кутах сенсорний екран і струму, що протікає через чотири електроди є пропорційно відстані з пальця на чотирьох кінцях. Контролер обчислює позиції точки дотику, точного розрахунку чотири коефіцієнти струму в порівнянні з традиційними резистивний сенсорний екран, ємнісний сенсорний панелі перевагами є наступні аспекти:

1. операція новизни. Ємнісний сенсорний панелі підтримує Multi-touch, більш інтуїтивно операцію, більше задоволення.

2、It це не просто торкатися. Як ємнісний сенсорний панель повинна відчувала в організмі струму, лише людське тіло її функціонування, з іншими об'єктами, не буде стосуватися відповідний, так basic, щоб уникнути можливості помилкових touch.

3. високої міцності. У порівнянні з резистивний сенсорний екран, ємнісний сенсорний панелі в пил, води, зносу та інші аспекти кращу продуктивність.

Як поточний законних червоний сенсорний екран технологій, ємнісні Touch на панелі хоча інтерфейс з чудова, Multi-touch, тільки людського тіла та інші переваги, але в той же час, він також має такі недоліки:

1. точність не є високою. З технічних причин ніж резистивний сенсорний екран, точність ємнісний сенсорний панелі також не вистачає. І можна тільки використовувати пальці для введення, в невеликому екрані також важко досягти більш складні ідентифікації рукописного вводу.

2. під впливом на навколишнє середовище. Температури і вологості та інших факторів навколишнього середовища зміни, він буде викликати нестабільність ємнісний сенсорний панелі або навіть дрейфу. Наприклад використання користувач в той же час тіло недалеко від екрану може викликати дрейф навіть у переповненому натовп стане причиною дрейфу. Це в основному через принцип роботи ємнісний сенсорний технології, хоча користувача пальці на екрані ближче, але є й багато поруч з екраном, набагато більше, ніж пальці електричного поля в той же час, це вплине на позиції дотику судити.

3. висока вартість Крім того, поточні ємнісний сенсорний панелі на тачпад, додається до панелі LCD кроки, які є ще деякі технічні труднощі, прибутковість не є високим, тому практично збільшення витрат на ємнісний сенсорний панелі.


Розслідування
Send
Категорія продукту
Зв'язатися з нами
Адреса: Завод 8, 9 захід Тай озеро Avenue, Wujin економічної зони розвитку, велика, провінція Цзянсу, Китай.
Телефон: 0519-81230981
Факс: 0519-81230998
Електронна пошта: sales@thesixthelement.com.cn
До шостого елементом (Велика) матеріали технології Co., ТОВ