Service Hotline
0519-81230981
Новини

Категорія продукту

Принцип Графен опалення

Графен порошок є рівномірно розігнали в органічних розчинника ультразвукові і перемішування для отримання розчину Графен необхідності концентрації 0,05 мг/мл до 0,5 мг/мл та в графені рівномірно покривають на органічні фільтр або системи водопостачання всмоктуванням фільтрації і потім поділу Графен фільм і мембрана механічних пілінг, зануренням або органічних розчинників розпуск отримати Графен фільм, додавши електрод Графен фільм і застосування напрузі до нього для вироблення тепла. Завдяки унікальним двовимірних наноструктур графен, з великим коефіцієнтом пропорційності та високі конкретні площа поверхні, згаданого вище підготовки процес дозволяє формуванню рівномірна струмопровідного мережі між полотнищами графен, 1 ~ 10V) може виділяють більше тепла.

Де можна використовувати Графен?

Можна носити фізична терапія обладнання, легко для розміщення теплий плед, декоративні фресок.... людям у концепції "високий" на Графен продукти, є швидко в повсякденному житті. 8 вечора, захід Taihu парк науки і технологій промислові в Wujin Xintiandi Plaza "Графен продукт досвід день" діяльності, парк більше, ніж 10 graphened підприємств приніс більше 30 видів цивільної продукції.

Газета Графен живописом Графен смарт-браслет, як повідомляється, багато читачів висловили сильну зацікавленість. Вчорашні досвід діяльності, сцена, повні люди.

Журналістам на сцені бачити, Графен інтелектуальні фізичної терапії талії, Графен розумним костюми і колінний майданчиків, ізоляції Кубок, інтер'єр опалення живопису, нові подушки та інші предмети першої необхідності, перевизначити "теплих продукти". Серед них Графен опалення живопис 3 секунд може бути нагріта, 10 секунд, що є чітке уявлення, тепла, 10 квадратних метрів критий зимовий просто шматок Графен опалення живопису а більше половини електроенергії врятовано кондиціонування повітря. Офіційний Yi Si нові матеріали Technology Co, Ltd сказав, Графен живопис, за допомогою настроюваних шлях, відповідності вимогам споживачів, зробив краєвид живопис, весілля або рекламні щити, кожен відповідно до розміру Ціна 800-2000 юанів.

Сайт дисплей Графен будинку Подушка, автомобіль Подушка, критий теплий плед, тощо., використовуються для літієвої батареї для опалення, може бути usb інтерфейс для зарядки, безпечний і добре, легко миються, призначені для сидячий кінцівки оніміли, критий зимовий немає опалення, довгострокових водіння і інші люди дизайну і розвитку. Вбудовані в тепло сировини, з міста двовимірних вуглецю, шостого елементом Графен виробничих підприємств.

Графен є найбільш легким і thinnest, кращі провідність і теплопровідність матеріалу, товщина лише близько одну тисячну сто волосся, сила може досягати 200 разів стали, опалення та опалення в області очевидні переваги. Місто в 2011 році для настроювання першого вітчизняного дослідницького платформі Графен - музичним graphenen інститут, поточний збору Графен матеріалів і вниз за течією застосування 69 підприємств первинного формування повного промислові ланцюга. В графені сенсорний екран, кабелі, супер Конденсатори, носити обладнання та інших програм вниз за течією є провідним рівня. Наступний крок, місто матиме вибір grachene 2-3 промислових напрямку, як можна швидше в вниз за течією High-End застосунків, великомасштабних ринку, щоб шукати нові прориви.

Того ж дня, Сіньхуа агентство Китай економічних новин часто видав "Графен інновацій та підприємництва керівництво (2016)", наголосив, що через спільні інновації промислові ланцюга, так що розробка Графен матеріалів і вниз за течією додатків додаткові тісніше інтегруватися додатків.


Розслідування
Send
Категорія продукту
Зв'язатися з нами
Адреса: Завод 8, 9 захід Тай озеро Avenue, Wujin економічної зони розвитку, велика, провінція Цзянсу, Китай.
Телефон: 0519-81230981
Факс: 0519-81230998
Електронна пошта: sales@thesixthelement.com.cn
До шостого елементом (Велика) матеріали технології Co., ТОВ