Service Hotline
0519-81230981
Новини

Категорія продукту

5 причин майбутнього цифрових пристроїв будуть змінені графеновим матеріалом

Багато разів революція в технології походить від таких матеріалів, як пластичні винаходи, які змінюють життя людей з усіх аспектів. В даний час графен, як новий матеріал, отримав велику увагу. Фактично, графен є своєрідним вуглецем, який має надзвичайно високу міцність, світло і може бути розширеною характеристиками, зможе змінити зовнішній вигляд цифрових виробів, відчувати і навіть використовувати форму. Нижче ми дізнаємось більше про матеріал графена, в підсумку має щось надзвичайне.

1. Жорсткіше, ніж сталь

Хоча LG G Flex може відремонтувати дрібні подряпини, він не змінив слабкість мобільного телефону. Однак, якщо цифрові продукти, такі як мобільні телефони, зможуть використовувати графен як оболонку в майбутньому, вони стануть незмінними. Згідно з повідомленням Американського хімічного товариства, твердість графена в 200 разів перевищує сталь, мабуть, має дуже міцну міцність.

2. Ковкий, як каучук

Дослідники Колумбійського університету кажуть, що графен має певну пластичність і може розтягнути 20%. Іншими словами, графен насправді є гнучким матеріалом, подібним до гуми. Samsung працює над графеновими транзисторами для створення гнучких екранів. Крім того, графен має певну водонепроникність, його слід використовувати в новому поколінні водонепроникного обладнання.

3. Легкі функції

Відмінна пластичність Графена також дозволяє йому бути достатньо тонким, щоб розтягнутись до певної прозорості. Це означає, що якщо виробник телефонів може використовувати цей матеріал, він не тільки зможе зробити телефон довговічнішим, непромокальним, але також може стати легше.

4. Неймовірно термін служби акумулятора

Ми згадували про графен у статті розробки технології батарей, і це, швидше за все, замінить літієві батарейки в майбутньому як стандарт нової генерації батарей. Дослідники з Північно-західного університету в Сполучених Штатах успішно розробляють графінові та кремнієві батареї, які можуть тривати до одного тижня витримки за 15-хвилинний заряд. Очевидно, що якщо майбутній мобільний телефон може використовувати графенові акумулятори, то один тиждень плата більше не буде мрією.

5. Пов'язані з людськими тілами

Аравінд Віджаярагаван, доктор філософії Манчестерського університету, виявив, що графен має характеристики біологічного взаємозв'язку, що має дуже позитивний вплив на пристрої, що носяться, для здорового тестування. Використання графену як датчика зможе контролювати і сканувати нервову систему людини, і можна стверджувати, що в майбутньому з'являтимуться пристрої та програми моніторингу "психічного здоров'я".

Майбутнє світогляду

Сказавши так багато, багато друзів подумають, що графен коштує дорого, насправді це одна з найдешевших сировинних матеріалів, але їй потрібні нові технології, щоб "каталізувати" це. Наразі Samsung стверджує, що освоїла використання графена як напівпровідникового елемента, а IBM, SanDisk, Nokia та багато інших технологічних компаній зосереджують увагу на графені (та деяких престижних університетах) і вважають, що найближчим часом ми побачимо фактичний продукт вийшов


Розслідування
Send
Категорія продукту
Зв'язатися з нами
Адреса: Завод 8, 9 захід Тай озеро Avenue, Wujin економічної зони розвитку, велика, провінція Цзянсу, Китай.
Телефон: 0519-81230981
Факс: 0519-81230998
Електронна пошта: sales@thesixthelement.com.cn
До шостого елементом (Велика) матеріали технології Co., ТОВ