Service Hotline
0519-81230981
Знання

Категорія продукту

Що таке Графен дисплей і чому це збирається бути гнучким смарт-пристроїв з майбутнього

Вчора китайський виробник, назва якого вислизає від нас перетворилися на кілька голів, показуючи роботи і гнучкий смартфон Android який використовує Графен екран.Винахід формується як браслет і не має ніяких проблем, упаковка себе навколо боку леді, наприклад. Цей погляд функцію нагадали нам, що провідних виробників смартфон вже є гнучких дисплеїв в масовому виробництві, але вони ще вирішили включити їх у пристрої, які є абсолютно рівна і ООН bendable. Це також викликало свою заінтересованість у ніколи не бачив у вжитку раніше частина технологій, які є Графен дисплей.

Що таке Графен?

What's a graphene display and why it's going to be in flexible smart devices from the future

Графен є шаром чистого вугільного. В один атом товсті, Графен є найтоншим, найсвітліших, найсильніший, найбільш прозору і найбільш тепло і електроенергію скриньку з матеріалу відомі вчені. Кінцева супер-матеріалу, який змішується з традиційних металів і пластмас, може будувати майбутнє, буквально, все! Як вуглецю є хімічні основою для всіх відомих життя на землі і знайшли в достатку, Графен передбачає створення за футурологів екологічних, сталого рішення з теоретично безмежним ряду додатків.

Графен дослідження були особливо плідною в галузі електроніки та біотехнології, хоча ще є робота, що залишилося зробити, перш ніж елемент може бути вироблено в безпечному та економічно ефективним чином. З розвитку в цьому напрямку стабільно розвивається з 2012 року, коли важливі наукові відкриття запропонував менш токсичні метод отримання якісного графен, це не дивно, що відображення виробників, поряд з іншими технологічними підприємств, сильно зацікавив матеріалу.
Сьогодні виповнюється в перший раз ми бачили Графен використовується в смартфон гнучкий дисплей, таким чином, що робить не всього екрана, але весь пристрій повністю bendable. Чітко, майбутнє гнучкі смарт-пристроїв, які можна носити або експериментував з розумним дизайнери будуть задіяні застосування графен, на додаток до вже знайомі пластикових OLED технологія, використовувана Apple, Samsung і LG, для смартфонів і smartwatches. Так ось це інформативні погляд на те, що Графен дисплей-це прямо зараз разом з сумнівних найближчим часом.

Те, що в графені відображення?

What's a graphene display and why it's going to be in flexible smart devices from the future
Перший гнучкий Графен дисплей (на фото) був прототипом, у вересні 2014 року два прибічником установами-Кембриджський університет Графен центру та Великобританії фірми книг. Це був Монохромний екран, схожий до таких електронних читачів. Винахід може здатися обмеженим, але це є важливим кроком до носяться і гнучкий інтелектуальних пристроїв майбутнього має в магазині.

Це окремий дисплей і, можливо, інші – як один на китайський смартфона ми бачили вчора – працює за принципом електрофоретична з активною матрицею. Він використовує електричне поле для виводу зображення через повторне впорядкування в розчині зважених часток. Шар емульсії оброблені Графен електрод нанесене гнучкі пластикові панелі і травленню з електричних ланцюгів. Немає внутрішньої вимоги для використання скломагнієвих лист, який означає, що Графен дисплеїв не буде піддаватися такого роду вплив збиток, заподіяний скляний екранів.

Крім того, такого роду дисплей має бути легше у виробництві, ніж гнучкі екрани OLED, тому що його об'єднавча-електричний шар, який подачі живлення повторно селектор дисплей частинок – можуть бути виготовлені за допомогою процесу, низькотемпературні (в нижче 100 ° C/212 ° F), яка зводить до мінімуму ризик прибутковості і виробляє продукцію менш ресурсомістких. Однак, смартфон Графен дисплеїв, ймовірно, використовувати елементи з LCD Дісплеєм та OLED технології, щоб забезпечити такого роду кольори та оновлення необхідні для адекватного користувач досвід роботи. Це неминуче ускладнить виробництва дещо.

П'ять місяців по тому, дослідники з університету Манчестера та університету Шеффілд представила на напівпрозорі, на основі Графен Світлодіодний екран, яка є основою для гнучкого Графен дисплеїв, які в кінцевому підсумку в майбутньому мобільні пристрої. Будучи лише 10 до 40 атомів товсті, він випромінює світло по всій її весь поверхні, без необхідності для підсвічування.

Коли їдете Графен екрани для смартфонів?

Ми не знаємо! В даний час, Графен є занадто дорогим, які будуть використовуватися в великомасштабним виробництвом сенсорних дисплеїв. І Крім того, існує багато роботи треба зробити, перш ніж Графен екран може конкурувати з тонкої РК-Монітор або OLED екран з точки зору якості зображення. Отже її впровадження на дисплеї смартфона, швидше за все, почати на рівні сенсорний екран контролерів.
В кінці 2014 року, дослідники з університету Суррея і Трініті-коледж, Дублін розробив "прості, масштабування і недорогий метод для створення гібридних електродів, поєднуючи Графен (з його прозорим і струмопровідного властивості) та срібною nanowires. Їх accomplishent є зменшення кількості nanowires, необхідного для виробництва шар сенсорний екран більше 50 разів, таким чином спрощуючи процес виробництва. Ця Писанина може замінити Індій олово оксид шар технологія, яка наразі використовується, хоча ми ще він з'явиться в споживчі пристрої.Розслідування
Send
Категорія продукту
Зв'язатися з нами
Адреса: Завод 8, 9 захід Тай озеро Avenue, Wujin економічної зони розвитку, велика, провінція Цзянсу, Китай.
Телефон: 0519-81230981
Факс: 0519-81230998
Електронна пошта: sales@thesixthelement.com.cn
До шостого елементом (Велика) матеріали технології Co., ТОВ