Service Hotline
0519-81230981
Знання

Категорія продукту

Графен оксид, підставі піни для очищення брудної води

Дослідники з університету Вашингтона вдалося використовувати Графен оксид листів для створення biofoam, які можна трансформувати брудної води до пиття безкоштовні Раннr. Свої надії в тому, що в країнах багато сонячного світла, де буду можна було приймати брудну воду випаровуватися його за допомогою цього матеріалу та збирати прісної води.

Цей новий метод поєднує в собі бактерії виробництва целюлози і Графен оксид сформувати bi шаруваті biofoam. Процес виробництва, як кажуть, бути гранично проста, і мережі волокна целюлози нанорівні, виробляються бактеріями має прекрасну можливість переміщення води з базову назад в Мельбурні поверхню при мінімальному тепла, що йде. Матеріал є Бі шаруваті структури з поглинати світло Графен оксид заповнені nanocellulose на верхній і незайманих nanocellulose внизу. Коли призупинено це на воді, вода здатна фактично досягти верхню поверхню, де відбувається випаровування. Світло, що випромінюється на ньому, і це перетворюється на тепло через Графен оксид; Відвід тепла у воді навалом під мінімізовані незайманою nanocellulose шару. Таким чином, тепло не даремно, але обмежуватися верхній шар, де насправді відбувається випаровування.

Целюлоза в нижній частині bi шаруваті biofoam діє як Губка, нанесення водних до Графен оксид, де відбувається швидке випаровування. Отриманий прісної води легко може бути зібрана з верхньої частини аркуша.

Процес, в якому bi шаруваті biofoam фактично формується є також роману. По команді він працює аналогічно як устрицями робить перлина - бактерії утворює шарів nanocellulose волокна, в якій отримати вбудовані Графен оксид пластівці.

Під час культивування бактерій для целюлоза, дослідники додав Графен оксид пластівці у самого середовища. У певний момент по процесу середніх видаляється з оксиду Графен і свіже живильне вводиться. Яка виробляє наступний шар піни. Інтерфейс є як повідомляється дуже сильним і механічно надійна. Нові biofoam також є надзвичайно легкі і недорогий зробити, робить його життєздатним інструментом для очищення води і опріснення.

Команда додав їх синтезу процес дозволяє також додаванням інших наноструктурованих матеріалів до Піна, що дозволить збільшити швидкість знищення бактерій та інших забруднень і зробити його безпечною для пиття.


Джерело:


Розслідування
Send
Категорія продукту
Зв'язатися з нами
Адреса: Завод 8, 9 захід Тай озеро Avenue, Wujin економічної зони розвитку, велика, провінція Цзянсу, Китай.
Телефон: 0519-81230981
Факс: 0519-81230998
Електронна пошта: sales@thesixthelement.com.cn
До шостого елементом (Велика) матеріали технології Co., ТОВ