Service Hotline
0519-81230981
Продукти

Категорія продукту

Підвіска з оксидом графену

Підвіска з оксидом графену

Використовуйте для полімерних композитів, таких як пластик, смола, гума, волокнисті композити, також для анодних і катодних матеріалів літій-іонних батарей, графенової теплопровідної плівки та завантаження каталізатора.

Chat Now
Products Details

1 , тип : SE3122 , SE3522 , SE3521

2 , ХАРАКТЕРИСТИКИ

( 1 ) бути багатим кисневмісними функціональними групами, такими як гідроксильна група, карбоксильна група та епоксигрупа.

( 2 ) Може бути легко прищеплений або модифікований для полімеризації in-situ або інтеграції з полімерними композитами, тому забезпечує гарну електричну і теплопровідність, а також механічне підкріплення матриць.

( 3 ) SE3122 і SE3522 мають хорошу дисперсію у воді з одношаровою швидкістю > 90% , яку можна розчинити водою, трохи перемішуючи ; після обробки SE3521 буде мати таку ж дисперсію води, як SE3122 і SE3522.

3 , ЗАСТОСУВАННЯ

Використовуйте для полімерних композитів, таких як пластик, смола, гума, волокнисті композити, також для анодних і катодних матеріалів літій-іонних батарей, графенової теплопровідної плівки та завантаження каталізатора.

4 , технічні характеристики

Тип

Технічні характеристики

Зовнішній вигляд

Твердий вміст ( % )

розмір частинок ( D50 = μm )

рН

Метод контролювання pH

Упаковка

Знаки

SE3122

Чорна підвіска

0,8% ± 0,2%

10 ± 2

≈1,8

Використовуйте такі основи, як : NaOH, KOH, та аміак (рекомендуємо замовнику настроїти)

1L , 3L , 5L , 20L , 200L , 1T запечатана бочка

Стабільний

SE3522

Чорна підвіска

1% ± 0,2%

2.3 ± 0.2

≈1,8

Стабільний

SE3521

Коричнева підвіска

6,5% ± 0,5%

2,5 ± 0,5

≈0,5

Шарована

5 , ОБРОБКА ТА ЗБЕРІГАННЯ

Одягайте відповідний захисний одяг та захисні рукавички, щоб уникнути прямого контакту з тілом. У разі контакту зливайтеся з великою кількістю води. Зберігати в щільно закритій тарі з 6-місячним терміном зберігання, рекомендується використовувати якнайскоріше після герметизації. Виставлений на довгий час призведе до: поверхні дисперсійної плівки; адсорбція домішок пилу в повітрі змінить твердий вміст, рН, чистоту та інші фізичні властивості ; запропонована температура зберігання становить 5-35 ℃, коли температура занадто висока, вода випарується і стовбур розшириться, що буде впливає на тверде зміст продукту, але це не вплине на продуктивність самого продукту ; тримайтеся подалі від сильного редукуючого агента та горючих речовин.

6 , ТРАНСПОРТ

Необмежений товар. Уникайте інсоляції, дощу, витоку та етикетки. Кидати заборонено. Обережно завантажте та розвантажуйте, щоб захистити від пошкоджень. Тримайтеся подалі від джерел займання або нагрівання. Не можна транспортувати з корозійними матеріалами.

Коментар: Специфікації продукту можуть бути оформлені клієнтом у міру необхідності.

Шестой Element Inc є одним з виробників та постачальників підвіски з графіновим оксидом верхнього рівня, а також професійною компанією та фабрикою, запрошуємо до імпорту продукції з виробництва оксиду графену від нас.
Hot Tags: Підвіска з графінової оксиду, Китай, виробники, постачальники, фабрика, компанія, продукція
Супутні товари
Розслідування
Розслідування
Send
Категорія продукту
Зв'язатися з нами
Адреса: Завод 8, 9 захід Тай озеро Avenue, Wujin економічної зони розвитку, велика, провінція Цзянсу, Китай.
Телефон: 0519-81230981
Факс: 0519-81230998
Електронна пошта: sales@thesixthelement.com.cn
До шостого елементом (Велика) матеріали технології Co., ТОВ