Service Hotline
0519-81230981
Продукти

Категорія продукту

Тип покращення графену

ХАРАКТЕРИСТИКИ 1) Мале додавання може істотно поліпшити механічні властивості композиту. Наприклад, додавання 0,02% об'єму може мати 100% збільшення ударної міцності та 50% збільшення згинання

Chat Now
Products Details


1 , ТИП: SE1430

2 , ХАРАКТЕРИСТИКА

( 1 ) Мале додавання може істотно поліпшити механічні властивості композиту. Наприклад, додавання об'ємом 0,02% може мати 100% збільшення ударної міцності та 50% збільшення витягнення згину ненасиченої поліефірної смоли.

(2) Легко розпорошуватись та розтирати.

3 , ЗАСТОСУВАННЯ :

Використовуйте для армування полімерних композитів, таких як пластик, смола, гума, скловолокно та композити з вуглецевого волокна.

4, SPICIFICATIONS:

Тип

Технічні характеристики

Зовнішній вигляд

РН

 

Торкніться  

Щільність
( Г / см 3)

Специфічний  
Поверхня
Площа
( М2 / г )

H 2 O
( Маса% )

Частинка
Розмір
( D50, мкм )

С
( Маса% )

О.
( Маса% )

S
( Маса% )

Метал  
Іон
( Ppm )

SE1231

Чорний
Порошок

≥3

0,1

≥180

4,0

10,0

75 ± 5

16 ± 3

0,5

100

5 , ОБРОБКА ТА ЗБЕРІГАННЯ

Носіть відповідний захисний одяг та захисні рукавички, щоб уникнути прямого контакту з тілом. У разі контакту зливайтеся з великою кількістю води. Візьміть відповідні способи, щоб уникнути пилу. Зберігайте вентиляцію та встановлюйте пилососи, щоб уникнути вдихання. Завантажте та розвантажте ретельно, щоб захистити від пошкоджень.

Зберігати у щільно закритих контейнерах у сухому, прохолодному та добре провітрюваному місці, а також утримуватися від джерел займання або нагрівання. Тримайтеся подалі від сильного редукуючого агента та горючих речовин. Переконайтеся, що в упаковці немає пошкоджень або витоків. Після відкриття упаковки негайно використовуйте виріб. Частково використані пакети повинні бути щільно закриті знову. Продукт є чутливим до вологи. Якщо продукт забирає вологість через пошкодження упаковки або відкритого зберігання, сухий продукт протягом декількох годин при 80 ° С, щоб досягти вологості.

6 , ТРАНСПОРТ

Відповідно до результатів випробувань на самозагрівання, коли речовина повинна перевозитись у упаковці об'ємом не більше 3 м3, клас небезпеки: ні, класифікація ООН: відсутня, маркування упаковки, немає. Коли речовина транспортується в упаковці об'ємом понад 3 м3, клас небезпеки, 4.2, номер ООН 3088, маркування упаковки, самонагріваюча речовина, упаковка група: III. Назва доставки: самонагріваюча органічна тверда речовина, не класифікована.

Термін зберігання продукту становить 3 роки, якщо він зберігається в оригінальній упаковці.

Коментар: Специфікації продукту можна зробити клієнтом у міру необхідності.

Шестой Element Inc є одним з виробників і постачальників графена з високим рівнем посилення, а також професійною компанією та фабрикою, якій ми можемо імпортувати графенові вироби з натурального збагачення.

Hot Tags: Поліпшення типу графен, Китай, виробники, постачальники, фабрика, компанія, продукти
Супутні товари
Розслідування
Розслідування
Send
Категорія продукту
Зв'язатися з нами
Адреса: Завод 8, 9 захід Тай озеро Avenue, Wujin економічної зони розвитку, велика, провінція Цзянсу, Китай.
Телефон: 0519-81230981
Факс: 0519-81230998
Електронна пошта: sales@thesixthelement.com.cn
До шостого елементом (Велика) матеріали технології Co., ТОВ