Service Hotline
0519-81230981
Продукти

Категорія продукту

Електрична та теплова провідність типу Графен

Електрична та теплова провідність типу Графен

ЕЛЕКТРОТЕХНІЧНА ТА ТЕРМІЧНА ДОПОМОГА ТИП GRAPHEN11, ТИП: SE1231, ХАРАКТЕРИСТИКИ (1) Нижнє значення перколяції, ніж у провідної сажі. (2) Легко обробляється і розсіюється з ультратонким планарним

Chat Now
Products Details

1 , ТИП: SE1231

2 , ХАРАКТЕРИСТИКА

(1) Нижнє значення перколяції, ніж в провідній сажі.

(2) Легко обробляється та розсіюється з надтонкою плоскою структурою.

(3) Для провідних покриттів пропонується додавання 1-3% об'єму.

(4) Може використовуватися як позитивна та негативна добавка до матеріалів у літій-іонній батареї, щоб збільшити ємність акумулятора, тривалість життя та швидкість живлення.

(5) Висока теплопровідність, може бути об'єднана з PA6, ПК та іншими матеріалами для підготовки теплопровідних композитів.

3 , ЗАСТОСУВАННЯ : Використовуйте для покриттів, друкарських фарб, полімерів, батарей, теплопровідних гелів та світлодіодів.

4 , СПЕЦИФІКАЦІЇ :

Тип

Технічні характеристики

Зовнішній вигляд

РН

Торкніться
Щільність
(Г / см 3)

Специфічний
Поверхня
Площа
(М2 / г)

H2O
(Маса%)

Частинка
Розмір
(D50, мкм)

С
(Маса%)

О.
(Маса%)

S
(Маса%)

Електричний
Провідність
(S / м)

Кл
(Ppm)

Метал
Іон
(Ppm)

SE1231

Чорний
Порошок

7,0 ~ 8,0

<>

≥120

<>

≤10,0

> 98

<>

<>

> 4000

<>

<>

5 , ОБРОБКА ТА ЗБЕРІГАННЯ

Носіть відповідний захисний одяг та захисні рукавички, щоб уникнути прямого контакту з тілом. У разі контакту зливайтеся з великою кількістю води. Візьміть відповідні способи, щоб уникнути пилу. Зберігайте вентиляцію та встановлюйте пилососи, щоб уникнути вдихання. Завантажте та розвантажте ретельно, щоб захистити від пошкоджень.

Зберігати у щільно закритих контейнерах у сухому, прохолодному та добре провітрюваному місці, а також утримуватися від джерел займання або нагрівання. Тримайтеся подалі від сильного редукуючого агента та горючих речовин. Переконайтеся, що в упаковці немає пошкоджень або витоків. Після відкриття упаковки негайно використовуйте виріб. Частково використані пакети повинні бути щільно закриті знову. Продукт є чутливим до вологи. Якщо продукт забирає вологість через пошкодження упаковки або відкритого зберігання, сухий продукт протягом декількох годин при 80 ° С, щоб досягти вологості.

6 , ТРАНСПОРТ

Відповідно до результатів випробувань на самозагрівання, коли речовина повинна перевозитись у упаковці об'ємом не більше 3 м3, клас небезпеки: ні, класифікація ООН: відсутня, маркування упаковки, немає. Коли речовина транспортується в упаковці об'ємом понад 3 м3, клас небезпеки, 4.2, номер ООН 3088, маркування упаковки, самонагріваюча речовина, упаковка група: III. Назва доставки: самонагріваюча органічна тверда речовина, не класифікована.

Термін зберігання продукту становить 3 роки, якщо він зберігається в оригінальній упаковці.


Коментар: Специфікації продукту можна зробити клієнтом у міру необхідності.

Шестий елемент Inc є одним із провідних виробників та постачальників графену типу електричного та теплового провідництва, а також професійною компанією та фабрикою, запрошуємо імпортувати продукцію з графію типу електричного та теплового провідності від нас.

Hot Tags: Електричний і теплопровідний тип графен, Китай, виробники, постачальники, фабрика, компанія, продукція
Супутні товари
Розслідування
Розслідування
Send
Категорія продукту
Зв'язатися з нами
Адреса: Завод 8, 9 захід Тай озеро Avenue, Wujin економічної зони розвитку, велика, провінція Цзянсу, Китай.
Телефон: 0519-81230981
Факс: 0519-81230998
Електронна пошта: sales@thesixthelement.com.cn
До шостого елементом (Велика) матеріали технології Co., ТОВ