Service Hotline
0519-81230981
Продукти

Категорія продукту

Антикорозійний тип Графен

Антикорозійний тип Графен

Може покращити адгезію покриття, зменшити товщину фарбова плівка, зробити плівку більш стійкою до зносу, щоб довго витримати.

Chat Now
Products Details

1 , ТИП: SE1132

2 , ХАРАКТЕРИСТИКА

(1) Може утворювати щільний фізичний шар ізоляції завдяки високій питомій поверхні та надтонкій планарній структурі графена.

(2) Допомагає активізувати покриття порошку цинку та виробляти синергетичний ефект за рахунок хорошої електропровідності графена. Можна одночасно значно зменшити дозування порошку цинку в плівковій фарбі та покращити захист катодної фарби у плівку, тим самим поліпшуючи антикорозійні властивості фарбова плівка.

(3) Можна поліпшити адгезію покриття, зменшити товщину плівки фарби, зробити плівку більш стійкою до зносу, щоб довго витримати.

3 , ЗАСТОСУВАННЯ : Застосовується для всіх типів (важких) антикорозійних покриттів, таких як грунтовка з високим вмістом епоксидного цинку, без даху (без хрому).

4 , СПЕЦИФІКАЦІЇ

Тип

Технічні характеристики

Зовнішній вигляд

РН

Торкніться
Щільність
( Г / см 3 )

Специфічний

Поверхня

Площа ( м 2 / г )

H 2 O
( Маса
% )

Розмір частки
( Д.
50 ,
Мкм )

С
( Маса
% )

О.
( Маса
% )

S
( Маса
% )

 

Cl (
Ppm
)

SE1132

Чорний порошок

7,0 ~ 8,0

0,1

180

1,0

10,0

> 93

3

0,2

20

5 , ОБРОБКА ТА ЗБЕРІГАННЯ

Носіть відповідний захисний одяг та захисні рукавички, щоб уникнути прямого контакту з тілом. У разі контакту зливайтеся з великою кількістю води. Візьміть відповідні способи, щоб уникнути пилу. Зберігайте вентиляцію та встановлюйте пилососи, щоб уникнути вдихання. Завантажте та розвантажте ретельно, щоб захистити від пошкоджень.

Зберігати у щільно закритих контейнерах у сухому, прохолодному та добре провітрюваному місці, а також утримуватися від джерел займання або нагрівання. Тримайтеся подалі від сильного редукуючого агента та горючих речовин. Переконайтеся, що в упаковці немає пошкоджень або витоків. Після відкриття упаковки негайно використовуйте виріб. Частково використані пакети повинні бути щільно закриті знову. Продукт є чутливим до вологи. Якщо продукт забирає вологість через пошкодження упаковки або відкритого зберігання, сухий продукт протягом декількох годин при 80 ° С, щоб досягти вологості.

6 , ТРАНСПОРТ

Відповідно до результатів випробувань на самозагрівання, коли речовина повинна перевозитись у упаковці об'ємом не більше 3 м3, клас небезпеки: ні, класифікація ООН: відсутня, маркування упаковки, немає. Коли речовина транспортується в упаковці об'ємом понад 3 м3, клас небезпеки, 4.2, номер ООН 3088, маркування упаковки, самонагріваюча речовина, упаковка група: III. Назва доставки: самонагріваюча органічна тверда речовина, не класифікована.

Термін зберігання продукту становить 3 роки, якщо він зберігається в оригінальній упаковці.

 

Коментар: Специфікації продукту можна зробити клієнтом у міру необхідності.

Шестой Element Inc є одним з виробників і постачальників графену з високим рівнем антикорозійного захисту, а також професійною компанією та фабрикою, запрошуємо до імпорту графенових виробів з антикорозійного типу.

Hot Tags: Графіт антикорозійного типу, Китай, виробники, постачальники, фабрика, компанія, продукція
Супутні товари
Розслідування
Розслідування
Send
Категорія продукту
Зв'язатися з нами
Адреса: Завод 8, 9 захід Тай озеро Avenue, Wujin економічної зони розвитку, велика, провінція Цзянсу, Китай.
Телефон: 0519-81230981
Факс: 0519-81230998
Електронна пошта: sales@thesixthelement.com.cn
До шостого елементом (Велика) матеріали технології Co., ТОВ